duvara vurarak kalça eritme-duvara vurarak basen inceltme zayıflatma

duvara vurarak kalça eritme-duvara vurarak basen popo baldır inceltme zayıflatma

Anadoluda hanımların eskiden beri uyguladıkları ve büyük kısmının da etkili olduğunu iddia ettiği bir zayıflama yöntemi olan duvara kalça çarparak kilo vermek gerçekten işe yarıyor mu?

Bazı forumlarda kalçayı ve popoyu duvara vurarak bölgesel zayıflama ve incelme sağladığı söylenmiş. Duvara kalça vurmak aslında komik gibi görünen bir yöntem olsa da işe yarıyor diyenlerin sayısı bir hayli fazla. Kalça duvara vurmak suretiyle zayıflama ve kilo vermek her ne kadar bilimsel olmayan bir yöntem ve egzersiz türü olsa da hiç çaresi kalmamış olan kadınların büyük kalçaları eritmek için deneyebilecekleri bir zayıflama egzersizi olarak görülüyor. İri Kalcayi Duvara Vurmak Zayiflatirmi sorusuna cevap olarak yapanların yorumları nı bekliyoruz.

basen eritme duvara vurma,baseni duvara vurmak inceltir mi,basenleri duvara vurarak,kalça eritmek için duvara vurmak,kalçaları duvara vurdurmak eritir mi,kalçaları duvara vurmak zayıflatırmı,kalçayı duvara vurarak nasıl zayıflanır,popoyu duvara vurarak zayıflanırmı

“duvara vurarak kalça eritme-duvara vurarak basen inceltme zayıflatma” üzerine bir yorum

  1. ABLA 15 YAŞINDAYIM BELİM İNCECİK AMA HAFİF BASEN RAHATSIZ EDİYORDU 3 GÜNDEN BERİ YAPIYORUM AMA KEMİĞİNİZİ DUVARA ÇAT PAT VURMAYACAKSINIZ BASEN KISMINI HAFİF VURACAKSINIZ BENDE YARADI VALLA TAVSİYE EDERİM AMA ÇOK SERT VURMAYIN ÇOK HAFİFTE OLMASIN ORTASI OLSUN . ÇOK İŞE YARAYACAK.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir