Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir-Dökülen Saçlara Doğal Bitkisel Çözüm

Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir-Dökülen Saçlara Doğal Bitkisel Çözüm

Kronik saç dökülmesi şikayeti olanlar bir çok değişik yöntemle dökülen saçlara bitkilerle şifa ve çözüm aramışlardır. Sizler için saç dökümesi sorununa deva olacak bir bitkisel kür tarifini de bizler vermek istiyoruz. Badem yağının saça faydaları zaten biliniyor. Bu saç dökülmesi tedavisinde kullanılan şifalı bitkisel yağa bir de lspanak, yumurta bal gibi saç çıkartıcı faydaları olan iksirler eklendiğinde karşınıza bitkisel saç çıkarıcı formüller çıkıyor.

Aşağıdaki malzemeler tek bir maske için değil, farklı saç çıkartıcı maskelerde kullanılmak üzeredir. Bu nedenle yapılışları okursanız, her birinin ayrı maskeler olduğunu göreceksiniz.

Malzemeler: Zeytinyağı Bal Tarçın 2 yumurta Ispanak Kişniş Badem yağı öncelikle yeşil yapraklı sebzeler, havuç, mango, kuru kayısı, tahıllar, brüksel lahanası ve mercimek içeren protein açısından zengin bir diyetle beslenin.

Yapılışı: Maske 1: Zeytinyağı, bal ve tarçını karıştırarak bir macun hazırlayın. Bunu saç derisine masaj yaparak yedirin ve 15 dakika tutun. Yumuşak bir şampuanla yıkayın. Haftada 3-4 kez tekrarlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir