Rüyada Gelinlik Giymek Anlamı- Rüyada Gelin Görmek Manası

Rüyada Gelinlik Giymek Anlamı- Rüyada Gelin Görmek Manası

Rüyalar alemi aslında bizlerin geleceği ile ilgili de ince bir takım ipuçları vermektedir. Rüya yorumculuğu insanlığın başlangıcından beri bir sanat ve ilim olarak her zaman önemini korumuştur. Rüya tabirlerinin piri ise hiç şüphesiz Hz. Yusuf aleyhisselam dır. Şimdi bizlerde onun gibi yanlış tabirden Yaradana sığınarak rüyada gelinlik görmenin anlamları ve manaları nelerdir inceleyelim.

Rüyasında gelinlik gören hanımlara öncelikle şunu müjdelemek gerekir ki bu gerçekten iyiye işaret manasına geliyor. Rüyasında beyaz gelinlik görenler için şayet bekarlarsa mutlu bir evliliğin bir hayli yakın olduğuna işaret etmektedir. Gelinliğin temiz yada kirli olması ise evliliğin akibeti konusunda bazı ipuçları veriyor. Temiz ve bembeyaz bir gelinlik evliliğin mutlu devam edeceğini gösterirken, kirli ve siyahlaşmış gelinliğin anlamı ise evliliğin sonunun belirsiz olduğu veya evlilikte bazı sorunlar yaşanacağı biçimde yorumlanmaktadır.

Rüyada gelin görmek ise rüyada gelinlik görmekten daha farklı manalara gelmektedir. Rüyada gelin gören kişi şayet bekar erkek ise bir kadın talibinin olduğu tabir edilir. Rüyada gelin gören kadın ise kendisine bir erkeğin talip olacağı anlaşılmaktadır.

Rüyada gelin görmek aynı zamanda iyi bir haber alacağı yorumunu yapanlar da var. Şayet kişi rüyasında gelinlik veya damatlık giyiyorsa bu da büyükçe bir meblağ paraya kavuşacağını gösterir. Giyilen gelinliğin temiz veya kirli, yırtık olması da gelecekte hayatınızda yaşanacak olan değişikliklerin olumlu veya olumsuz olacağını işaretler.

Rüyada gelinlik giymek ve ağlamak, çok sevineceğiniz bir haber alacağınızı anlatır. Rüyada gelinlik giymek ve evlenmek ise çok büyük bir kısmetin kapınızda olduğu manasına gelmektedir. Rüyada gelinlik giyememek, bu sıralar birileri tarafından dedikodunuzun yapıldığını söylemektedir. Rüyada gelinlik giymek ve çıkarmak ise kısmeti tepeceğinizi anlatır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir