Tüylenmeye bitkisel çözüm-Yüzdeki ve bacaklardaki tüyler nasıl dökülür

Tüylenmeye bitkisel çözüm-Yüzdeki ve bacaklardaki tüyler nasıl dökülür

tüylenmeye bitkisel cözüm, tüylenmeyi azaltan bitkiler, tüylenmeye çözüm, tüylenmeye bitkisel çözümler, tüylenmeye kesin çözüm, yüzdeki tüylenmeye bitkisel çözüm, tüylenme için bitkisel çözüm, tüylenmeye bitkisel tedavi, ömer coşkun tüylenmeye bitkisel çözüm, tüylenme bitkisel çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki tüylenme sorunu için, tüylerden kurtulmanın bitkisel formüllerini ve çözümlerinin şifalı bitkilerle önlenebileceğini söyledi. Tüylenme sorunu özellikle kadınlarda daha sonra erkeklerde düzenli ve bakım da önemli bir kriterlerden biridir. Ağda yada epilasyon gibi ekonomik yönden pahalı olan bu yöntemlere başvurmak yerine, bütçenizi etkilemeden bu sorunlarla baş etmenin bitkisel çözümleri mevcuttur.

Tüylenmelere karşı uygulayacağınız bitkisel kür, ve malzemelerimiz şu şekildedir.
Bir tane soğan, bir diş sarımsak ve siyah merhem bunun harici başka bir malzemeye gereksinim yoktur. Tüylenmelere karşı etkili olan bu yöntem ile tüylerinizden kısa bir zaman içinde kurtulacak hem cebinize hem sağlığınıza daha çok faydalı olacaksınız.

Tüylenmelere karşı uygulayacağınız bitkisel formülün hazırlanışı:
Malzemelerimizden soğanı alıp ateşte iyice kızartıp köz haline getiriyoruz. Daha sonra bir diş sarımsağımızı rendeliyoruz. Siyah merhem ve rendelediğimiz sarımsağımızı karıştırıp, tüylenmesini istemediğimiz bölgelerimize sürüyoruz. Daha sonra sürdüğümüz bölgenin üzerine köz haline getirdiğimiz soğanı koyarak, bu bitkisel formülü uygulamış oluyoruz. Bu bitkisel formülü yaklaşık olarak 10-15 gün süreyle uygulayarak tüylenmelerinize kalıcı bir çözüm oluşturmuş olacaksınız.

“Tüylenmeye bitkisel çözüm-Yüzdeki ve bacaklardaki tüyler nasıl dökülür” üzerine 10 yorum

  1. kılları almadan mı uygulanıcak ve sarmısak kılların çıkması içinde kullanılıyo diye duymuştum kafam karıştı. açıklarmısınız

  2. sarımsak kılların çıkması içinde kullanılıyor bu yüzden ben çelişkiye düştüm açıkçası

    1. Sarımsak kıl çıkartmaz cnm. Sarımsağı en fazla trakyalılar tüketir onların da yüzleri akça pakçadır. 🙂

  3. merhaba ne kadarlık bir bölgeye kullanabiliyoruz bu közlenmiş soğanı
    – siyah merhemi nerden alabiliriz…
    -tüm bölgelere kullanabiliyormuyuz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir