Bikini Bölgesi Temizliği-Bikini Bölgesindeki Tüylerden Arınmanın Tüm Yolları

Bikini Bölgesi Temizliği-Bikini Bölgesindeki Tüylerden Arınmanın Tüm Yolları

Bikini bölgesindeki istenmeyen tüyler, hanımların özellikle mayo ve bikini ile topluluk içerisinde gezmek zorunda kaldığı zamanlarda kişisel karizmamızı bozabilen bir bir estetik görünüm sorunudur. Bikini bölgesindeki istenmeyen tüylerden arınmanın tek yolu şüphesiz bikini bölgesinde temizlik yapmaktır. Bu bikini bölgesi temizliği ağda, traş gibi geleneksel istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri ile yapılabileceği gibi kalıcı çözüm sağlayan, lazer epilasyon, iğneli epilasyon gibi teknolojinin son trendi olan istenmeyen tüylere kalıcı çözüm yolları ile de yapılabilmektedir.

Her insanın doğasında kıllanma ve tüylenme vardır. Vücudumuzda çıkan bu tüyler çoğu zaman bizler için birer kabus olmuştur. Bu tüylerden kurtulmak için neleri denemedik ki..Tüy dökücüler, lazer epilasyon, jilet, epilasyon makinesi vs..

Biz kadınlar bu tüylerden kesin çözüm olarak lazer epilasyonu tercih etmekteyiz. Fakat lazer epilasyonun birkaç seans sonunda başarıya ulaşması ve maddi külfeti düşünüldüğü zaman, kadınlar bir sürelik bakımları tercih eder oldu. Bu bakımı kadınlar genellikle jilet kullanımı, ameliyat eldiveni veya epilasyon aleti ile yapmıştır. Tabi ki bu yöntemlerin de kendine göre avantaj ve dezavantajları vardır. En temiz sonucu ameliyat eldivenin de alan kadınlar bunun ağrılı bir yöntem olduğunu da bilmektedir.

Jilet ile yapılan temizliğin yeterli düzeyde olmaması nedeniyle kadınlar ameliyat eldivenini tercih etmeye devam ettiler. Fakat ağrılı bir temizlik yöntemi olduğu için vücudun her bölgesi bu ağrıyı kaldıracak düzeyde değildir. Bu bölgelerden birisi de şüphesiz genital bölgedir. Oldukça hassas bir yapısı olan bu bölgenin temizliğini eldiven ile yapmak isteyen kadınlar oldukça ağrılı bir çabadan sonra temizliğe kavuşabiliyorlardı

“Bikini Bölgesi Temizliği-Bikini Bölgesindeki Tüylerden Arınmanın Tüm Yolları” üzerine 2 yorum

  1. teyzeler ben daha küçüğüm ama ameliyat eldiveni ile yapmak çok zor geliyor annem zorlayınca ağlaya ağlaya yapıyorum lütfen söyleyin jiletle yaparsam bu temizliği ,bir sorun olurmu yada dinen uygunmudur … lütfen cevap verin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir