İbrahim Saraçoğlu soğan suyu sivilce kürü-Soğan suyunun sivilceye faydaları

İbrahim Saraçoğlu soğan suyu sivilce kürü-Soğan suyunun sivilceye faydaları

Soğan ve soğandan elde edilen soğan suyu gerçekten oldukça mucizevi bir bitkisel iksir. Soğan suyunun cilde faydaları nedeniyle hanımlar tarafından değişik cilt bakım ve sivilce tedavisi kürlerinde oldukça yaygın bir biçimde faydalanıldığını biliyoruz. Şimdi sizlere Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan soğan suyu ile yüzde ve sırttaki sivilceler nasıl kurutulur ve tedavi edilir bunu izah edeceğiz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun Soğan Suyu Kürü Nasıl Yapılır, Yapılışı Uygulanışı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bir çok kişinin vücudunun değişik bölgelerinde mesela sırtta, yüzde ,ciltte ve karın bölgesinde ortaya çıkan ve kolay kolay iyileşmeyen iltihaplı sivilce ve akneler için soğan suyu kürü ile bitkisel tedavi yöntemini tavsiye ediyor. Soğan suyu kürü için gerekli malzemeler e gelirsek: evinizde bulunan bir adet kuru soğan yeterli…

İltihaplı sivilce ve akneler için soğan suyu kürü nasıl yapılır, nasıl hazırlanır, nasıl uygulanır? Soğan suyu kürü nasıl tatbik edilir?

Kuru soğanı alalım. Bize bu soğanın suyu lazım. Sadece soğan suyu kullanacaksınız. İltihaplı sivilce ve akneler için kuru soğan suyunu günde 2 kez iltihaplı sivilce ve aknelerin üzerine kulak temizleme çubuğunun ucundaki pamuk yardımıyla sürün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir