İbrahim Saraçoğlu soğan kürü kist için-İbrahim Saraçoğlu çikolata kisti ve miyom için soğan suyu

İbrahim Saraçoğlu soğan kürü kist için-İbrahim Saraçoğlu çikolata kisti ve miyom için soğan suyu

 

Kadınlarda sıkça görülebilen ve polikistik over sendromu, çikolata kisti, miyom gibi değişik kist türleri olarak ortaya çıkabilen rahim kistleri, aynı zamanda hamile kalmak için bir hayli güçlük çıkarabilmekte ve kısırlığın nedenleri arasında sayılmaktadır. Sadece kist için değil, aynı zamanda kadınlarda vajinal akıntı ve iltihap söktürmek için de kullanılan soğan suyu kürü nasıl yapılır, kullanılır ve hazırlanır sizlere Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarifleri ile aktaracağız.

Vaginal akıntılar için kullanılan soğan suyu kürüaynı zamanda çikolata kisti, erken menopoz, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği vepolikistik over gibi sorunları olan bayanlar için de çok iyi bir çözümdür. Yumurtalıklardaki kisti tamamen yok etmektedir.

Soğan suyu kürünün yapılışı ve uygulanışı:

 

İbrahim Saraçoğlu  miyom ve kist için soğan suyu kürü

  İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen soğan kürü yukarıda da bahsettiğimiz gibi özellikle hanımlarda sıkça görülen polikistik over, çikolata kisti, miyom, vajinal akıntı, menapoz dönemi ateş basması gibi menapoza has bir takım şikayetler,erken menapoz ve erkeklerdeki prostatit ağrıları için mükemmel bir bitkisel çözümdür. Yumurtalıklarda oluşan kistleri tamamen yoketmektedir.

İbrahim Saraçoğlu kadınlardaki akıntıya karşı uygulanması gerekensoğan kürünün tarifini verdi

vaginal akıntıyı gidermek için soğan kürü :

1 adet orta boy resimde görülen yemeklik soğanı (kırmızı, mor veya kabuğu beyaz olan soğan kullanılamaz) kabuklarını soyup dörde bölün.

Önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya ekleyerek 5 dakika daha kaynatın ve içine başka hiç bir şey ilave etmeden öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak bu soğan suyundan tüketin. Soğan kürü‘nü sadece 15 gün uygulayıp bitirin.

Soğan kürünün adet döneminde uygulamasının her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Fakat, etkisi açısından en ideal zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmalıdır.

İlk kür uygulandıktan sonra 2. adetin başlamasından 10 gün önce tekrar 5 gün ya da 7 gün bu soğan suyu kürünü tekrarlamalısınız.

Hamile kalmak için soğan suyu küründen sonra en yaygın uygulanan bitkisel kür, kuru incir kürü olarak bilinen kürdür. Ancak soğan suyu kürü ile kuru incir kürü aynı anda uygulanmaz

Uyarı: Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalı.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. – 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adetdüzensizliği ve polikistik over gibi şikayeti bulunan bayanlar için demükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen gidermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir