Boy Uzatıcı, Boy Uzatıcı Besinler, Boy Uzatıcı İlaç, Boy Uzatıcı Kullanıcı Yorumları, Boy Uzatıcı Egzersizler

Boy Uzatıcı, Boy Uzatıcı Besinler, Boy Uzatıcı İlaç, Boy Uzatıcı Kullanıcı Yorumları, Boy Uzatıcı Egzersizler

Birçok insan yaşantısı boyunca belirli zamanlarda vücudunun belirli bölgeleriyle sorun yaşamıştır. Bazı insanlar çok zayıf olmaktan şikayet ederken, bazıları ise aşırı kilolarından şikayet eder. Bazılarımız ise çok uzun olmaktan, bazılarımız ise kısa olmaktan şikayet ederiz. Anlayacağınız herkesin kendisine göre bir sorunu var bu anlamda. Bu yazımızda boyunun kısa olduğu okuyucularımıza tavsiyeler bulacaksınız.

ÖNEMLİ NOT: Birazdan okuyacağınız öneri ve yöntemlerin etkili olacağı yaş aralığı gelişim döneminde olan yani 13-21 yaş aralığında olan bireyleri kapsamaktadır. Lütfen kendinizi bu konuda süistimal ettirmeyiniz. Piyasada birçok umut taciri olduğunuda düşünürsek bu husus çok ama çok önemlidir. Lütfen çevrenizdeki insanlarıda özellikle bu konuda bilgilendiriniz.

Kısa boylu insanlar özelliklede hayatının baharında gençlik dönemini yaşayan kişiler bu durumu fazlasıyla sorun edebilmekte, hatta ruhsal bunaltıya bile dönüştürebilmektedirler. Bu durum hem kısa boy sorunu yaşayan kişiyi hemde çevresindekileri çok olumsuz yönde etkilemektedir. Bu duruma bağlı olarak kişiler boylarının uzamasını sağlamak için değişik yöntemler aramakta, bu konuda birçok yöntem denemektedirler. Bu yöntemleri sıralayacak olursak,

  • Boy uzatıcı bitkiler
  • Boy uzatıcı ilaçlar
  • Boy uzatıcı egzersizler
  • Boy uzatıcı tabanlar
  • Boy uzatıcı besinler

şeklinde sıralayabiliriz. Şimdi sırayla bu başlıklara bir göz atalım.

Boy Uzatıcı Bitkiler, Boy Uzatıcı Besinler

Boy uzatıcı besinler ve boy uzatıcı bitkiler ilgili çözümü ve formulünü bir televizyon programına katılan Prof. Dr. Sn. İbrahim Saraçoğlu açıkladı. Sn. İbrahim SARAÇOĞLU hocamız boy uzaması için balık tüketmeyi önermektedir. Torik, palamut, uskumru ve palamut balıklarının herhangi birisinin haftada en az üç öğünde tüketilmesini ve bu sürecin altı ay boyunca devam etmesinin gerektiğini söylediler. Sn. İbrahim Saraçoğlu hoca bu formülün uygulanması durumunda 6 ay sonunda olumlu yönde bir değişimin gerçekleşeceğini ifade etmişlerdir.

Boy Uzatıcı İlaçlar

Bence bu yazının en önemli konusu bu bölüm, çünkü ne yazıkki piyasada boy uzatıcı olduğunu iddia eden birçok ürün bulunmakta. Bu ürünlerin ise fayda sağlayıp sağlamadığı hususunda da birçok kullanıcı yorumu bulunmakta. Özellikle Besin Takviyesi alanında hizmet vermekte olan iki büyük firmaya ait Supratall boy uzatıcı ve Uzamax boy uzatıcı isimli ürünler piyasada birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır yada kullanılmıştır. Bu konuyla ilgili size önerimiz ise özellikle gelişim döneminde bulunan yani 13-21 yaş aralığındaki gençlerin sadece boylarının uzayacağı düşünüldüğünde bu ürünleri kullanacaksa ve fayda görecekse sadece bu yaş aralığındaki bireylerin kullanması gerçeği ortaya çıkmaktadır.

Şimdi bu noktada ise sizlere önerimiz mümkün olduğunca bu tür ürünlerden uzak durmanızdır. Doğal yollarla çocuklarınızın ve ergenlik dönemini yaşayan gençlerin boylarının uzamasını sağlamak için kesinlikle öncelikle egzersizi ve boy uzamasına katkı sağlayacak boy uzatıcı bitki ve boy uzatıcı besinleri kullanmalarını öneriyoruz.

Boy Uzatıcı Egzersizler

Özellikle esnemeye bağlı hareketler özellikle boy uzamasında en etkili egzersiz yöntemi olarak görülmekte. Çünkü esneme ile vücudunuzda gelişmesini amaçladığınız bölgelerinize odaklanabilir, o bölgelerinizin gelişmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda ise bu esneme hareketlerine ait görselleri bulacaksınız.

Bu egzersizleri düzenli olarak yaptığınız takdirde vücudunuzda gelişimi ve uzamayı sağlayan hormanları harekete geçirmiş olacaksınız. Böyleliklede doğal yollarlar boyunuz uzamış olacaktır.

Boy Uzatıcı Tabanlar

Birde tüm bu yöntemlerin haricinde çok daha hızlı ve basit bir çözüm olan tabanlıklarda bulunmakta. Giymiş olduğunuz ayakkabının tabanına yerleştirilen ve sizi normalden daha uzun gösteren boy uzatıcı tabanları da geçici bir çözüm olarak kullanabilirsiniz.

Boy Uzatıcı İlaç Kullanıcı Yorumları

Özellikle piyasada birçok boy uzatıcı ürünün olduğunu düşündüğümüzde. Bunlar arasında öne çıkan supratall boy uzatıcıuzamax boy uzatıcı bu ürünlere dair kullanıcıların görüş ve yorumları çok büyük önem arz etmekte. Bu nedenle özellikle supratall kullanıcı yorumları, uzamax kullanıcı yorumlarını bizlerle lütfen paylaşınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir