Farmville Para Kazanmak-Farmville Çiftlik Büyütme

Farmville Para Kazanmak-Farmville Çiftlik Büyütme

farmville hileleri
farmville hileleri

Facebook müdavimlerinin büyük bir çoğunluğu, facebook üzerinden sunulan online oyunlar ile vakit geçiriyorlar. Bu oyunlrdan bir tanesi var ki son 2 yıldır adeta herkesi kendisine esir etti. Farmville oyunundan bahsediyoruz. Bu oyun o derece tuttu ki, Zynga firmesi tüm dünyada tanınan bir bilişim şirketi olarak karını 10 larca kat arttırdı ve amerikan borsasına açılmaya karar verdi. Bizler bu yazımızda sizlere famville oyununda daha fazla para kazanabilmek için nasıl bir strateji izlenmeli bunu anlatacağız

Strateji- 1
Çifliğinizde hayvanlarınıza mümkün olduğunca az, tarım alanlarınızı mümkün olduğunca fazla alan ayırın. Tarlalarınız ne kadar büyük ise, üreteceğiniz mahsül de o derece fazla olacaktır.

Strateji- 2
Daha fazla para kazanabilmek için kazandığınız paraları tohumlara yatırmanız gerekecek. Bu bakımdan farmville oyununda en kazançlı bitki, domates tohumu oluyor. Domatesin ardından ayçiçeği ve kahve geliyor. Kahveden sonra ise yaban mersini ekimi oldukça kazançlı.

Strateji- 3
Çiftliğinizin komşularını arkadaşlarınızdan seçmeniz önemlidir. Günlük 20 dolarlık yardımlaşma limitiniz var ve bunu akadaşlarınıza hediye olarak gönderebiliyorsunuz. Ne kadar çok arkadaşınız varsa o derece fazla yardım toplayabileceksiniz. En kazançlı ağaç ise nar ağacı oluyor ve nar hasadında 108 dolar kazanacaksınız. Hayvanlardan ise at yetiştiriciliği bir hayli karlı oluyor. At yelesi koleksiyonu için 50 dolar ödeniyor ve bu miktar diğer hediyelere nazaran oldukça yüksek miktarlar. Bu bakımdan hediyeleşirken nar, at yelesi göndermeniz veya almanız iyi olacaktır.
Çiflik oyunu farmville ile ilgili soru, görüş ve ilanlarınız için bizlere yazabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir