Tüy döken bitkiler nelerdir-Tüy dökücü bitkisel formüller ve çözümler

Tüy döken bitkiler nelerdir-Tüy dökücü bitkisel formüller ve çözümler

İstenmeyen tüylere epilasyon, ağda, rastık çekme veya jilet, cımbız kullanma gibi geleneksel yöntemler haricinde bitkilerle de çözümler bulunabiliyor. Peki bu istenmeyen tüylere hangi bitkiler iyi gelir. Diğer ifadeyle doğal epilasyon sağlayan tüy dökücü bitki türleri nelerdir. Hep birlikte bakalım.

İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözüm

İstenmeyen tüyler hem erkeklerin hemde kadınların ortak sorunlarındandır. Ağda,epilasyon gibi bütçeyi sarsabilen ve can yakabilen yöntemlere başvururuz.Hem ağda gibi yöntemlerle de sorundan kökten çözüm mümkün değildir.Belirli aralıklarla tekrar yapmanız gerekir.İşte bu yöntemlere bir son vererek sizi tüylerinizden kurtulmanız için bitkisel önerileri sunuyoruz.

Malzemeler: 1 tane soğan,1 diş sarımsak ve siyah merhem

Hazırlanışı: 1 adet soğanı ateşte iyi ısıtıp köz haline getirdikten sonra sarımsağı rendeliyoruz.Siyah merhem ve rendelediğimiz sarımsağı karıştırıp istemediğimiz bölgelerde bulunan tüylere sarımsak ve siyah merhemden oluşan karışımı ince tabaka halinde uyguluyoruz.Bu ince tabakanın üstüne önceden ısıtıp köz haline getirdiğimiz soğanı koyuyoruz.
Dip not:Soğanı közleyip rendeleyeceksiniz.

Bu uygulamayı bir hafta boyunca hergün tekrarlayın.Bu bir hafta neticesinde istenmeyen tüyler önemli ölçüde yok olacaktır.

“Tüy döken bitkiler nelerdir-Tüy dökücü bitkisel formüller ve çözümler” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir