Resimli göğüs büyütme dikleştirme hareketleri ve göğüsleri büyüten dikleştiren egzersizleri

Resimli göğüs büyütme dikleştirme hareketleri ve göğüsleri büyüten dikleştiren egzersizler

Göğüs sarkması olayı sadece hamilelik sonrası emziren anneler için karakterize olan bir göğüs estetiği sorunu değildir. Günümüzde çok genç yaştaki genç kızlarda bile göğüs sarkması görülebilmektedir. Sarkık göğüsler’in temel nedeni genetik yatkınlık ve fazla kilolar olarak görülür. Ancak egzersiz ve spor eksikliği de göğüs sarkmasının nedenleri arasında önemli bir yer tutar.

Sarkmış göğüslerin doğal tedavisi için göğüs dikleştirici masaş ve egzersizler var. Masaşlar ayrı bir yazının kokusu olacak ama göğüs dikleştirici egzersizler hakkında aşağıda sizlere çok doyurucu bilgiler vereceğiz.

Göğüs dikleştirici egzersizler. Sarkan göğüsler için dikleştirici ve göğüs büyütücü hareketler. Göğüs bakımınız için evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz resimli egzersizler.

1. Karnınızın üstüne yere yatın, ayaklarınızı ağır bir mobilyanın altına sokun ve derin bir nefes alıp aynı anda vücudunuzun üst kısmını kaldırıp kollarınızı suda yüzer gibi hareketlendirin. Kollarınızı yan tarafa doğru getirirken nefesi geri verin ve yavaşça üst bedeninizi indirin, bu işlemi 10 defa tekrar ediniz.

2. Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı omuz yüksekliğinde havaya kaldırın, vücudunuzu dik tutmak şartıyla arkaya doğru iki kere esnettikten sonra öne getirip aşağıya indiriniz. Bunu 15 defa tekrar ediniz.

göğüs egzersizleri

3. Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı havaya doğru kaldırdıktan sonra iyice gerin ve kollarınızı yanlardan aşağıya indirin. Bunu 15 defa tekrar edin.

göğüs hareketleri

4. Diz kapaklarınızın üzerine oturup iki kolunuzu aynı anda arkaya doğru esneterek göğüs kaslarını gerin ve kollarınızı yana indirip bunu 15 defa tekrar edin.

göğüs dikleştirme

5. Diz kapaklarınızın üstüne oturup bir elinizi belinize yerleştirerek öteki kolunuzu önden arkaya doğru hızlıca itin ve kolunuzu yana doğru indirin. 7 defa sağ 7 defa sol kolunuzu bu şekilde hareket ettirin.

gögüs büyütücü egzersizler resimli, göğüs büyütme egzersizleri, g, göğüs büyütme hareketleri, resimli göğüs egzersizleri, gögüs büyütücü egzersizler, göğüs büyütmek için egzersizler, meme dikleştirme bitkisel çözüm, gogus dıklestıren hareketler goruntulu, meme büyütme egzersizleri, göğüs dikleştiren egzersizler, göğüs büyütme egzersizleri resimli, ğöğüsler, gögüs diklestirme hareketleri, gögüs büyütmek içim yapılan egzersizler izle, göğüs büyütme için egzersiz, göğü büyütme egzersizleri, resimli göğüs dikleştirici egzersizler, gogus diklestirme egzersizleri, egzersiz gögüz büyütmek ve diklestirmek, Gögüs büyütücü egzersizler resimli, göğüs büyütme egzersizleri, g, göğüs büyütme hareketleri, resimli göğüs egzersizleri, meme dikleştirme bitkisel çözüm, göğüs büyütmek için egzersizler, gögüs büyütücü egzersizler, gogus diklestirme egzersizleri, gögüs büyütmek içim yapılan egzersizler izle, göğüs büyütme egzersizleri resimli, göğüs dikleştiren egzersizler, göğüs büyütme için egzersiz, ğöğüsler, göğü büyütme egzersizleri, gogus dıklestıren hareketler goruntulu, gögüs diklestirme hareketleri, göğüs hareketleri resimli, göğüs inceltme egzersizleri, gogus icin egzersizler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir