Adet Söktürücü Bitkiler Hakkındaki Tüm Cevaplar-Adet Getirmek İçin Ne Yapmalı

Adet Söktürücü Bitkiler Hakkındaki Tüm Cevaplar-Adet Getirmek İçin Ne Yapmalı

Adet gecikmesi sorununuz var ise bunun hep tıbbi hem de bitkisel çözüm yolları var. Şayet adet gecikmesi olanlar ya bir jinekolog uzmanına giderler ya da bitkisel yöntemlerle bu sorununa çözüm ararlar. Adet söktürmek için doktorun reçetesine bizler karışamayacağımıza göre sizlere bitkisel çözüm kürleri tavsiye edeceğiz. Doğanın bizlere bahşettiği şifalı bitkiler, kadınlardaki adet gecikmesi problemine iyi geliyor ve bu sıkıntılı sürecin daha çabuk atlatılmasını sağlıyor. Adet kanamasını getiren ve yumurtlama süresini kısaltan bu şifalı bitkiler ile bitkisel çözüm kürleri nelermiş öğrenelim.

ADET SÖKTÜRÜCÜ BİTKİLER-ADET SÖKEN BİTKİSEL KÜR TARİFLERİ

– Papatya biberiye ile beraber kaynatılıp içilirse adet söktürür.At kuyruğu otu kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir..

– Aynısafa yaprak ve çiçekleri Kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir.
– Civan perçemi tek başına yada sığır kuyruğu, çörek otu ile beraber kaynatılıp balla tatlandırılarak içilmeye devam edilirse adet söktürür, kadınlarda görülen çocuk olmama durumu adetten ise gayet faydalı bir uygulamadır.

– Adet Düzensizlikleri İçin Zencefilli Macun Satın Almak İçin EczaDükkanı
Yine menapozdan kaynaklanan kesilmelere de çok faydalıdır. Bazı kişilerde alerji etkisi yapabilir. Koklamak, tozunu yutmak ve vücuda sürtünce alerji yapabilir. Telafisi: Alerji için civan perçemini balla karıştırıp yerse fayda görür.

-Çiriş otu kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir.

-Çörek otu balla karıştırılıp yenmeye devam edilirse adet söktürür

-Az çöven kökü kaynatılıp balla tatlandırılarak içilirse adet söktürürFazlası kusturur

-Havlıcan kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir.

– Kekik (civanperçemi acıdır,kattılırsa daha iyi olur) kaynatılıp balla tatlandırılıp günde 3 çay bardağı içilirse adet söktürür.

– Kuş dili kaynatılıp balla tatlandırılarak birer su bardağı aç karnına içilir.

– Madımak otu kaynatılıp balla tatlandırılarak aç karına birer su bardağı içilir.

– Papatya biberiye ile beraber kaynatılıp içilirse adet söktürür.

– Şakayık çiçekleri kaynatılıp balla tatlandırılarak içilir.

– Üzerlik tohumu kaynatılıp balla tatlandırılarak 1’er su bardağı içilmeteÜzerlik tohumu kaynatılıp balla tatlandırılarak 1’er su bardağı içilir.Mide gastridi ve ülseri olanları yakar. Sirke ile yapılan bal şerbeti içilirse mide yanması geçer. Geçmezse önce mide tedavi edilir.

Adet Gecikmesine Kesin Çözüm

Her kadın gibi sizde adet döneminden nem kapıyorsunuz… Aman allahım ya yinemi geliyor… Gelmesin bu ağrı beni öldürecek diyorsunuz. Peki adet söktürücü bitki yada ilaçları biliyor musunuz ?

Prof. Dr. Ahmet Maranki adet düzensizliği kürleri, adet düzenleyici formülleri.. Adet söktürücü şifalı bitkiler, adet sökücü ilaçlar, formüller ve bitki çayları tarifleri..

Şifalı bitkiler uzmanı olan Prof. Dr. Ahmet Maranki adet kanaması söktürücü şifalı bitkiler olarak; maydanoz, papatya, civanperçemi, kimyon, nane, nergis, rezene, safran, havuç tohumu, anason, karabaş otu, misk gibi bitkilerinden hazırlanacak adet söktürücü çayları önermektedir.

Sayın Maranki yukarıda saydığımız bitkiler ile hazırlanan adet söktürücü çaylardan her gün 3-4 bardak kadar içilmesini tavsiye etmektedir. Ayrıca taze üvez meyvelerden yemek de adet kanaması sökücü sonuçlar doğurmaktadır.

Diğer adet sökücü şifalı bitkiler

Adet sökücü ilaç niyetine dereotunu da öneren Prof. Dr. Ahmet Maranki adet kanamasını söktürmek amacıyla 2 çay kaşığı kadar dövülmüş dereotu adet söktürücü bitki çayı hazırlanıp, içilmesinin adet sökmeye yardımcı olacağını belirtiyor.

Prof. Dr. Ahmet Maranki adet düzensizliği için zerdaçalın çay şeklinde hazırlanıp içilmesinin veya zerdaçalın toz haline getirilerek tüketilmesinin etkili olacağını söylemektedir.

Adet sökücü olarak kereviz tüketilmesi; civan perçemiyle hatmi çiçeğinin birleşiminden bitki çayı yapılıp içilmesi de Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin adet sökücü, adet kolaylaştırıcı formüllerinden olduğu ve adet sökücü şifalı bitkiler isteyenlere tavsiye ettiği tedavi yöntemlerindendir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir