Ömer Coşkun Şifalı Bitkiler Uzmanı

Ömer Coşkun Şifalı Bitkiler Uzmanı
Ömer Coşkun İstanbul Tıp Fakültesi mezunu akademisyen bir tıp doktoru. Histoloji ve Embriyoloji alanında ihtisas yaptıktan sonra Yardımcı Doçent Doktorluğa kadar yükselmiş ve çeşitli üniversitelerde hocalık yapmış. Ancak bitkilere olan merakı ağır basınca akademisyenliği bırakıp alternatif tıbba yönelmiş. Anadolu’yu karış karış dolaşıp yıllarca bitkileri incelemiş. Anadolu’daki 9000 çeşit bitkinin sayısız hastalığa iyi geldiğini gören Dr.Coşkun bitkilerle ilgili sayısız deneyler yapmış. Hazırladığı bitkisel karışımları ilk önce fareler üzerinde deneyen Doktor Coşkun olumlu sonuçlar alınca kendisine başvuran hastaların da kullanmasına izin vermiş.
Herbalist Doktor Ömer Coşkun modern tıptan taviz vermeden bitkileri sadece destek amaçlı kullanıyor. Amacı lokman hekim adı altında şarlatanlık yapanlara inat, insanlara bitkilerle ilgili gerçek bilgiler vermek. Bu amaç doğrultusunda yaptığı araştırmaları Avrupa ve Amerika’da yankı bulunca yurtdışında birçok konferansa katılmış. Şifali bitkiler üzerine onlarca çalışma yapmış. Herbalist Doktor Ömer Coşkun’un hazırladığı bitkisel karışımlar kanser türlerinden, kısırlığa, romatizmadan, kalp damar tıkanıklıklarına kadar birçok hastalığın tedavisinde destek amaçlı kullanılıyor.

Dünya genelinde alternatif tıbba olan eğilim her geçen gün artıyor. Birçok Avrupa ülkesindeki üniversitelerde fitoterapi yani bitkisel tedavi yöntemi adı altında kürsüler kuruluyor. Tıp öğrencilerine bitkisel tedavi yöntemleri öğretiliyor. İsrail bu konudaki çalışmalarıyla başı çeken ülke konumunda. Oysa Türkiye’de alternatif tıp gerekli ilgiden yoksun durumda. Modern tıbbın kaleleri olan üniversiteler alternatip tıbba hala oldukça mesafeli. Oluşan bu boşluğu da ne yazık ki umut taciri şarlatanlar doldurmuş durumda. Tıp bilimiyle ilgisi bulunmayan cahil şarlatanlar bir tutam otu neye yaradığını bilmeden binlerce dolara satıp umutları sömürmekte hiç bir sakınca görmüyor. Hal böyle olunca toplum alternatif tıbba kuşkuyla bakıyor.İşte bu yüzdendir ki alternatif tıbba yönelen akademisyenlerin, bilimadamlarının görüşleri ayrı bir önem taşıyor.

Deşifre bu hafta tedavilerinde Herbalist Doktor Ömer Coşkun’un hazırladığı bitkisel karışımları kullanıp kanseri yenen hastalarla konuştu. Şifali bitkiler hastaların kanseri yenmelerinde ne kadar etkili oldu? Hangi bitki hangi kanser türüne iyi geliyor? Hastalar kanseri yendikten sonra da bitkileri kullanmaya devam etti mi?

Ömer Coşkun Şifalı bitkiler‘in desteğiyle kanseri alt eden hastaların çarpıcı röportajı:
Deşifre’nin şifali bitkiler ile ilgili dosyası bu kadarla sınırlı değil. Herbalist Doktor Ömer Coşkun hangi bitkinin hangi hastalığa iyi geldiğini anlatıyor…Şifali bitkiler nasıl hazırlanmalı, kullanılan bitkinin dozu ne kadar olmalı? Bitkilerin hazırlanışı ve dozu kadar fiyatı da önemli. Lokman Hekim adı altında vatandaşı sömüren şarlatanların fahiş fiyatlarla sattıkları bitkiler aslında kaç lira? Bitkilere yönelenler hangi bitki için ne kadar para ödemeli?
Ve Modern tıp alanında başarılı tedavilere imza atan bilim adamları alternatif tıbba nasıl bakıyor? Alternatif tıp, şarlatanların kurdukları bir tuzak mı yoksa gerçekten modern tıbbı destekleyen bir yöntem mi? Sağlık bakanlığı bitkisel tedavi yöntemlerinden yararlanamk için nasıl bir çalışma başlattı. Tüm bu soruların yanıtı Deşifre’de cevap buluyor.
Ben Yard. Doç.Dr.Ömer COŞKUN olarak,


ÇÖREKOTU, ZERDEÇAL, ZENCEFİL, KARABAŞ OTU, SAFRAN, OĞULOTU gibi bitkileri destek ürünü şeklinde öneriyorum.

Ve Kesinlikle,

Hastalara , Modern Tıp ve Doktorlarında gördükleri tedavileri bırakın diye bir telkin yada sözde bulunmuyorum. Hastaların Doktorlarının tavsiye ettikleri ilaç tedavilerini mutlaka sürdürmelerini istiyorum.Yaptığım çalışmalar, Mutlaka ama mutlaka Asıl tedavilerine, destek ürün çalışmalarıdır.

Bunu “ Her derde deva” sloganı ile yapılamayacağını, Akademik ve Etik yapım itibari ile biliyor ve Hastalarıma bu yönde söylenen sözlere inanmamalarını söylüyorum. Bu nedenle bu İnsan sağlığı işini “Ticaret” olarak görmüyorum ve Ticaret olarak yapmıyorum.

Kimseyi Bitkisel destek ürünleri araştırma ve geliştirme konusunda rakip olarak görmüyor. Kimseyi hedef almıyor sadece doğruluğunu tesbit ettiğimiz çalışmalarımızı geliştirmeye çalışıyoruz. Bitkisel Destek tedavilerinde hiç kimsenin bizi rakip olarak görmelerini arzu etmiyoruz. Aksine Bitkisel destek tedavilerinde bilgi birikimi olan tüm meslektaşlarımızdan, aktarlardan, herbalistlerden, bitkisel destek tedavileri konularında akademik anlamda yararlanmaya doğru bilgi aktarımı ile insan sağlığına Öncelikle Modern Tıbbında katkıları ile destek vermeye, faydalı olmaya çalışıyoruz. İnsan Sağlığını ilgilendiren konuların, Ticari savaş alanı değil, Toplumsal ve insani sorumluluk alanı olduğuna inanıyoruz.

Ben Yard. Doç.Dr.Ömer COŞKUN olarak,
Şubat 2007 tarihinden itibaren

hiçbir kamu ve özel kuruluşu ile bağım yoktur.
Hiçbir kurum ve kuruluşa danışmanlık yapmıyorum.
Hiçbir Kamu Kurum ve Özel firmaya bağlı çalışmıyorum.

Hasta vatandaşlarımıza öncelikle Modern tıbba başvurmalarını önemle bildiriyorum.

Yard. Doç.Dr. Ömer COŞKUN adını kullanan sahtekarlara ve dolandırıcılara dikkat ediniz.

Ülkeme ve Halkıma hizmet ederken, İşimizin ve Akademik eğitimimin, etik, hukuki ve insani kurallarını bilerek hareket ediyorum, Bitkisel destek ürünlerimizin sahtelerinden ve ismimizi kullananlardan uzak olmaya dikkat edilmesini önemle rica ediyorum
Yard. Doç.Dr. Ömer COŞKUN olarak tek bir adresim ve bilinen iletişim numaralarım dışında adres kullanmıyorum. Bize ulaşmak isteyenler için aşağıdaki adresin dışında başka adresimiz olmadığını önemle duyurur.

Hastalarımıza acil şifalar diliyorum.


Tahsilli Mahallesi
Kozan Yolu üzeri No: 389

YÜREĞİR –ADANA********************************************

YARD. DOÇ. DR. ÖMER COŞKUN KİMDİR ?Dünyadaki bütün bilim adamlarının yaptığı çalışmaların görüldüğü www.pubmed.com isimli internet sitesine ‘coskun o’ anahtar kelimeleri yazıldığında çalışmalarının bir kısmı görülecektir. İstanbul Tıp Fakültesi’ndeki Tıp eğitimine başladığı 1987 yılında aynı zamanda Deneysel Tıp Araştırmalar Merkezi (DETAM) da diabet grubuna dahil olarak bilimsel çalışmalarına başladı. Fakültenin bitiminde kazandığı Erciyes Tıp Fakültesi Histoloji-Embriyoloji (hücre – doku ve anne karnındaki çocuk bilimi) ihtisası sırasında sara hastalığında kullanılan valproat’ın karaciğerde oluşturduğu hasara karşı karnitin uygulanmasının etkilerini araştırmakla da bilimsel makaleler yazmaya başladı (Valproate uygulanan ratlarda hepatotoksisite ve karnitin uygulanmasının etkileri. Erciyes Tıp Dergisi, 19(2): 74-77, 1997). Toplamda 100’ü geçen ulusal ve uluslararası çalışmalarıyla kendini bilimsel olarak isbat eden Dr. Ömer Coşkun çeşitli kongrelerde ulusal (Coşkun Ö. Kronik Toluen intoksikasyonunda periferik sinir sistemi hasarı. 29. Türk Fizyolojik Bilimler Derneği Kongresi, En iyi üçüncü poster ödülü, 1-5 Eylül, P-27, GATA, ANKARA) ve uluslar arası (Coskun O. 3 Congresso Italo-Turco Di Laringologia 15-16 Ottobre, En iyi poster ödülü, Ottobre 2004 Chieti-Pescara, ITALIA) ödüller kazanmıştır.

Türkiye’nin ilk ve Tek Herbalist, akademisyen doktorudur.Yard. Doç Dr. Ömer COŞKUN Tabip, bilim adamı, herbalist, bitkisel ilaç araştırmacısı, yazarı ve bitki özleri üreticisidir. Bitkisel ilaç uygulanması düşünüldüğünde şifalı bitkiler ve antioksidanlarla ilgili 47 uluslararası ve 68 ulusal çalışma yapmış bir tıp doktorudur

DOKTOR: Aksaray ili Eskil ilçesi Ihlara Sağlık Ocağı’nda 1993 yılında Hükümet Tabibi olarak atandı ve yüzlerce kişiyi muayene ve tedavi etti. Kayseri’de bir hastanede kurucu yönetim kurulu üyeliği yaptı ve acil servisinde çalıştı. Akdeniz bölgesinde turizm hekimliği yaptı. Avrupa Topluluğu İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği kapsamında bir sendikaya bağlı olarak Türkiye’nin çeşitli illerinde binlerce işçiye işyeri hekimliği, sağlık danışmanlığı, check up hizmeti ve ultrasonografi yaptı. Üniversite hastanelerinde ve çeşitli polikliniklerde hekim olarak görev aldı. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Tüp bebek merkezi’nde çalıştı.

EĞİTMEN : Erciyes Tıp Fakültesinde 1998 yılında Öğretim Görevlisi olarak başladığı Tıp Fakültesi öğrencilerinin ve yardımcı sağlık personelinin eğitilmesi görevine yedek subay olarak askerlik vazifesini yerine getirmek amacıyla sevkedildiği Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde devam etti. 2001 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim dalına Yardımcı Doçent ve Anabilim Dalı Başkanı olarak atandı ve 2005 yılında bu görevinden gördüğü lüzum üzerine istifa ederek memleketi Adana’ya yerleşti. 1987 yılında başlayıp halen devam eden eğitim ve araştırma çalışmalarına profesyonel olarak ve çeşitli kurumlara danışmanlık yaparak devam etmiş, Şubat 2007 tarihinden itibaren sadece kendi çalışmalarına yönelmiş ve Tüm kurum ve kuruluşlarla organik ve danışmanlık anlamında bağını kopartmıştır..

ÜRETİCİ: Yeterli eğitiminden ve bitkisel ilaçlara yönelmesinden sonra konunun uzmanları olan bilim adamları ile sürekli bilgi alışverişine girdi. Yurt içi ve yurt dışı çeşitli üniversitelerin Tıp Fakülteleri, Ziraat Fakülteleri, Eczacılık Fakülteleri ve Tubitak’ın bilim adamları ile diyalog halinde oldu. Prof.Dr. Ayten Doğan, Prof.Dr.Mihri Mimioğlu ve Prof.Dr.Turhan Baytop gibi kendi dalındaki otoritelere pek çok merak ettiği konuyu danıştı ve eserlerinden faydalandı.. Amerika, Almanya ve Fransa’dan getirdiği özel laboratuar makine ve ekipmanlarını Adana’da kurup bir bitkisel ilaç araştırma laboratuarı oluşturdu. Tıbbi bitkilerin etken maddelerini distilasyon ünitesinde ve gaz kromatografi cihazında, birlikte çalıştığı gıda mühendisi, kimyager ve eczacıların da katkıları ile tespite ve üretime başladı. Biz de diyetvakti.net sitesi olarak Şifalı bitkiler uzmanı Sayın Ömer Coşkun a başarılar diliyoruz.

“Ömer Coşkun Şifalı Bitkiler Uzmanı” üzerine 257 yorum

 1. sıgarayı bırakmak için nıkdur adında bır ürün aldım.alırkende temsılcı arkadaslara sordum.bırakamazsam iade alıyormusunuz diye bana evet cevabını verdiler.urunun yarısını kullandım fakat sigarayı bırakamadım.aldığım yeri arayarak iade etmek istediğimi belirttim kabul ettiler.paramı geri vermediler.ve halan daha sıgarayı bırakamadım.

 2. yüzümde kahverengi benler çıkıyo bazı yerlerimde elledikçe her tarafıma atıyo ne yapmalıyım

 3. iyi günler ben amasyada oturmaktayım ama kozanlığım sürekli ikbal hanımın programını seyrediyorum
  zayıflamak istiyorum ama olmuyor başaramıyorum bana ne önerirsiniz ömer bey o ilaçları alacak durumum yok eşim asgarininde altında çalışıyor aslında fazla bişeyde yemiyorum nasıl kilo alıyorum anlamıyorum bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin

 4. babamda mide ülseri reflü ve gasrit var. 3 lü antibiyotik kullandı aynı zamanda guatır ve şeker hastası insülin kullanıyor ne yapmalıyız ne önerirsiniz lütfen cevap verin

 5. merhaba ömer bey benim 4aylık oğlum var göbeğim ve basenlerim çok fazla erimesini istiyorum yardımınızı istiyorum ve emziriyorum şimdiden teşekkür ederim

 6. sayın doktor ömer bey! sizi devamlı televizyonlardan izliyorum önemli bilgilerinizden dolayı cok tesekkür ederim benim size iki sorum var 1.incisi ben cok zayıflama doktorlarına gitim fakat bir türlü fayda göremedim kilolarım cok fazla ne yapmam gerekiyo bana yardım edermisniz? yasım 38 simdiden tessekür ederim… 2.inci sorum oglumun ellerinde cok siğil war doktora götürdük fakat gecmedi ne yapmam gerekiyo oglumun yası 20 bilgilernizden dolayı cok tesekkür ederim.. saygılar…

  1. Biz ömer bey değiliz. Sadece ömer bey ile ilgili biyografik bilgilere sitemizde yer verdik. Lütfen yanlış anlaşılma olmasın.

  1. Çölyak hastalarının nişastalı ve glütenli maddeleri sindirim metabolizmalarında sorun vardır. O nedenle glüten ve nişasta içermeyen besinlerle beslenmenizi tavsiye ediyoruz

 7. dgumdan önce 65 simdi ise 81 kiloyum 2 yıl gecti dogumdan ama hala yazıflayamadım ne önerirsiniz.

 8. iyi gunler sayin hocam sizi kanal7 ekranindan da takip ediyorum bende hipotiroid ve 9 milim buyuklugunde nodul var su anda tabi hormon ilaci kullaniyorum bu nodulun erimesi icin ne onerirsiniz? Birde bu zayiflama tabletini kullanabilirmiyim bende yan etki yapar mi? tesekkurler

  1. Troit rahatsızlığı olanların insülin metabolizmalarında da sorun bulunur. O nedenle bu tür zayıflama ilaçlarını kullanmalarını pek tasvip etmiyorum

 9. benim 1 yasında bır oglum var ve zayıflamak istiyorum aynı zamanda emziriyom hap

  kullanabilir miyim

 10. İyi günler Ömer bey…Ben 42 yaşında 1.50 boyunda 110 kg.ağırlığında biriyim.Çok yemememe rağmen senelerdir kilo veremiyorum.ve bundan her geçen gün rahatsızlık duymaya başladım.sizin yardımınıza çok ihtiyacım var.maddi durumum iyi değil.yeşilkart güvencem var birtek.beyim süreyyyepaşa da ciğer hastası yatıyor,oğlum mardin de askerlik yapıyor…demem o ki maddi açından sıkıntılı günler geçiriyorum.piskolojim veremediğim kilolarım yüzünden gitgide bozuluyor.yardımınıza çok ihtiyacım var ne olur benimle ilgilenin…Şimdiden teşekkür ederim.(benim mail adresim yok,yeğenimin mail adresini yazıyorum.)

 11. Hapitit B taşıyıcısıyım aynı zamanda şeker hastasıyım devamlı halsizlik yaşıyorum kilomda fazla önerilerinizi bekliyorum.Teşekkür ederim

  1. Emzirmek zaten zayıflama ve kilo vermeye birebirdir. 1 yıl emziren bir anne yaklaşık olarak 100 bin kalori harcar. O da 12 kilo zayıflamak anlamını taşımaktadır. Size tavsiyem bebeğinizi hiç eksiltmeden 12 ay boyunca emzirmenizdir.

 12. merhabalar ömer bey ben 24 yaşında 2 çocuk annesiyim kızım 4,5 yaşında birde oğlum var ama sorunlu doğdu doğum esasında oksijensiz kaldı birtek sorunu kasılma ve agzından biberon almama sorunu var bunun için bana yardımcı olursanız çok memnun kalırım bu arada 9 kasım 2009 dan berli yogunbakında lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim kib ömer bey

 13. hipotroit hastasıyım sol tarafımda 2 nodül bulunmakta orta kanamalı nodül.bir ay önce tsh 0.2427 iken ikigün önce bakıldıgında tsh41.3609 nisanın birinde ikinci byopsi yapılacak hergün 2 leventron kullanıyorum ama kilo artışım durmuyor.ve cok halsisim .siz netür bitki kullanmam gerekir yardımcı olursanız cok teşekkür ederim.

 14. mrb ben bir zayıflama ilacı aldım. odan sahte çıktı ne yapma lazım ne olur bana yardım edin. benim yaşım 24 ve malesef 80 kiloyum ömer çoşkun

 15. ben homeroidden salı günü amaliyat oldum.dah ayeni öğrendim. basur tedavisinde bitkisel çözümler varmış. ağrım çok fazla. bitkisel yöntemlerle ne yapmam lazım.

 16. benim çoçugum 10 yaşnda ve şeker hastası ben ikbaln programını arıyorum ve düşüremiyorum sizinle çoçugum hakkında bilgi edinmek istiyorum heryere götürdüm ama bi sonuç alamadım şekeri anında düşüyo anında yükseliyo hipoglisemi ye gitriyo lütfen bize yardımçı olurmusunuz mail cevap verebilirmisinin lütfen yardımcı olunşimdide teşekkürler

 17. formulx3 bu ilaç gerçekten zayıflatırmı,ben doğum yapalı 7 ay bitti ama kızımı hala emziriyorum,kulanmayı düşünüyorum ama sütten geçer diye aklımda soru işareti kalıyor,bana acil cevap yazarsanız çok memnun kalırım…teşekkür ederim

  1. Hamile ve emziren bayanların hiç bir ilacı ve hapı doktor gözetimi olmadan kullanılmasını diyetvakti.net ekibi olarak tasvip etmiyoruz.

 18. Benim sorunum saçlarım bembeyaz,40 yaşındayım,eski rengine nasıl gelir.Birde ayak baş parmağımın tırnağı yoğurt gibi beyaz çıkmaya başladı.Ne yapabilirim.Teşekürler.

 19. 4 yıllık evliyim.evliliğimin ilk senesi 6 ay arayla 2 kez tüp bebek tedavisi yaptırdm.eşimde sperm sayısı az (1milyon). spermin içinde bulunan bir madde nedeniyle döllendikten sonra yumurtalar ölüyor nasıl bir bitkisel tedavi uygulamalıyım. yardımcı olursanız çok sewinirim hocam.şimdiden teşekkürler.

 20. ben 1.56 boyundayım ve 60 kiloyum yaşım 17 50 kiloya düşmek ve birazda uzamak istiyorum neler yapmalıyım hocam 🙂

 21. formula 21 aldım sidisi içi bitkisel otlar için
  kaynanama faydası olur dıye bunama için şifali bitki
  için arkadaşla ortak aldık

 22. ben 72 kiloyum boyum 1.67 benim basenlerim var her sabah yüyüyüş yapıyorum 20 gündür daha çok kilo vermem için ne yapmalıyım

 23. oglum 10 yasında dogum esnasında sol kolunda damar sunmesi oldu 4 yaşında ameliyat yapdırdım şimdi bazı kas çalışmıyor ve zayıf ne yapma lazım tşk.

 24. bende tansiyon ve astım var.
  ilaç kullanıyorum.
  formula21 kullana bilirmiyim?
  kullandığım ilaçların içindeki maddelerle bir etkileşim oluşurmu??

 25. bende zayıflamak istiyorum beşi bi yerde kullanıyorum ama bi faydası olmadı başka ne yapmam lazım yardımcı olun lütfen!..

 26. soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim…peki bitkisel yolla zayııflasam bir zararı olur mu? bu bende yeterince sorun oldu…hangi bitkileri kullanabilirim…cevap için şimdiden teşekkür ederim…

 27. ömer hocam ben de epilepsi nöbetleri ile bayılma oluyor. hem sigarayı bırakmak için sigaratör aldım yinede bırakamadım bana bi kişi karıştığında durmadan üzerime bi yük biniyor o zaman o yükü üzerimden atamıyorum. hemen bi sinir ondan sonra bayılma oluyor. içimden böyle insanların arasına karışmasamda öyle kişiler beni buluyor ben ilk başta sigarayı bırakmak için ne yapmalıyam

 28. hocam ben 13 yAAŞINDAYIM VE ŞUANDAKİ KİLOM 58 BU BANA UYGUN MU EĞER UYGUN DEĞİLSE KAÇ KİLO OLMAM GEREK LÜTFEN CEVAP VERİN RİCA EDERİM

 29. hocam ben 18 yaşında,70kiloyum..zayıflamak istiyorum.önerilerinizi bekliyorum..mutlaka cevap verin.ALLAHA EMANET OLUN..

 30. mrhba hocam bn 16 yaşındayım 63 kiloyum boyum da 165 normalmi zayıflamak ve boyumun uzamasını istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 31. merhaba hocam ben 29 yasindayim troid hastasiyim tsh degerlerim cok yüksek hap kulanmama ragmen dusmüyor cocuk sahibi olmak istiyorum bana troid sorunum icin ne onerebilirsiniz lütfen cevabinizi bekliyorum tesekurler simdiden

 32. 18.12.2006 doğ.kızım doğuştan midede reflü ve beraberinde astım bronşit bağışıklık sistemi çok zayıf (ımuneks)sürekli kullanıyoruz.sürekli antibiyotik kullanıyoruz.gelişimi çok zayıf ne yapabiliriz .sizden yardım istiyorum.ilginize şimdiden teşekkür ederim.emine topçu

 33. hocam ben 20 yasında 1.62 boyunda ve 61 kıloyum zayıflamam ve bi kaç santım daha uzamam ıcın ne yapmam gerekıyor bana bılgı verırsenınz cok sevınırım hocam sımdıden cok tesekkur ederım

 34. hocam 1.5 yıldan beri doktora gidiyorum.Gitmediğim doktor kalmadı.Başımın sol tarafında ,gözüm,kulağım ,boğazım,boynum ağrıyor.Baş dönmesi oluyor ve sol elim ve ayağım ısınmıyor.Emar ,temografi çekildim ama hiçbirşey yok.Ağrılar iyice sıkıştırmaya başladı,ağrı kesici içiyorum kayda etmiyor.En son sinirsel olabilir dediler.Ben ne yapabilirim…..

 35. hayırlı günler ömer bey ben bi kaç senedir uyku alamama ve yorgun uyanma ve halsizlik çekiyorum.doktora gittim fakat net bişey söylemedi.sabahları işe çok zor uyanıyorum erken yatmama ragmen sizden yardım taleb ediyorum ilgilenirseniz memnun olurum allah razı olsun

 36. hayırlı günler ben bir konuda sizden yardım istiyorum 26 yaşındayım bir kaç senedir erken yatmama ragmen yorgun uyanma,yorgunluk hissi, ağrı uyandığımda rağmen hissediyorum. çok yorgun ve halsizim .sabahları zor rağmen uyanıyorum iş yaşantımda da sıkıntıya neden oluyor lütfen yardımcı olun bi d yaşantında önem bagırsaklarımda kurt vardı ondan olabilir mi?

 37. merhaba iyi günler ben bir soruda bulunmak istiyorum acaba konferans salonunuz ne zamanları açık oluyor bilgilendiririseniz sevinirim.

 38. sevgili hocam eşimin rahatsızlığı nedeniyle bebeğimiz olmadı sprm kanalları tıkalıymış ve testislerde varis varmış canlı hücre hiç yok ameliyat olmaktan korkuyor ve olmuycak bize yardımcı olumusunuz lütfen cevabınızı ümitle bekliyorum

 39. ÖMER HOCAM ÖNCE ALLAHIN SELAMI VE RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN HOCAM BEN DİN GÖREVLİSİYİM 2 AYDIR SES KISIKLIĞI YAŞIYORUM NE ÖNERİRSİNİZ ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

 40. ben dogumla aldım 20 kilonun 13 kilosunu 2senedir vermiyorum ve son zamanlarda bedenimde ödem oluştu karnım cok şiş napmalıyım beni bilgilendirirsenizsevinirim

 41. sayın ömer coşkun…sizi nerede görsek takip ediyorum.ilaçlarınızı öncelikle kendinizde kullanmış olmanızdan dolayıdırki aize olan güvenimi kazanmış bulunuyorsunuz.hem hayranlıkla hemde birazcık kıskanarak izliyorum.imreniyorum aslında.120 kiloya geldim.maddiyat sorunu vs.yüzünden her ne yapsam başarısız oldum.bende yemeğe verdim.allah sizi inandırsın artık bıktım.tek çarem sizsiniz.etrafım beni daraltıyor.2çocuğum var.onlarda benden sıkılacak biliyorum.sonum çok kötü.lütfen yardım edin.eşimdende ayrıldım.bu arada hırsla daha çok yedim.üstelik kantinde kardeşlerime yardım ediyorum.onlarda benim kiramı veriyor.şimdi oda bitiyor…çok daraldım…oğlum odtü de kızım ortabirde…babadan emekli maaşıyla annem bize bakıyor.bunları acıtasyon yapmak için yazmıyorum.çocu

 42. çocuğumsa aldığı bursla ödemeyi yapmak istiyor.bana yardımcı olursanız sevinirim.bu iletimide okursanız cevap yazın oda yeter.en güzel yardım bu olacak emin olun.sonsuz saygılar…..

 43. hocam ben 3 ay önce doğum yaptım ve kilo aldım ve bebeğimi emziriyorum sütüm e zarar görmeden nasıl zayıflarım

 44. omer hocam, ben 21 yasdayim ,75 kiloyum .. acil olarak zayiflamam icin yardiminiza ihtiyacda bulunurum. onceden tesekkur hocam.

 45. hocam ben zayıflamak ıstıyorum önce allah sonra sıze guvenıyorum bana yardımcı olun lutfen

 46. hocam 4 yaşında bir kızım var.kızımda reflü var.gece bazen hiç uyumuyor.sürekli su içme isteği var.ikimizde perişanız.ne yapmamız gerekir.ne olur bir çare

 47. İyi günler hocam.21 yaşındayım. 18 yaşımdan sonra yüzümde sivilce çıkmaya başladı. Doktora gittim aktif sivilce kalmadı fakat yoğun kırmızı sivilce lekeleri kaldı. Lekeler için ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

 48. Hocam iyi çalışmalar sizi sürekli tv de izliyorum konferans salonunuza gelmek istedim hangi günlerde bulunuyorsunuz orda hocam nolur email adresime bilgi verin annem çok hasta çaresizim hepatit c siroza çevirmiş

 49. hocam zayıflama için My Slimmer mı yok formula 21 mi kullanmalıyız ikiside mi yok sa zayfılamak içindir

 50. hocam benim bıraz göbeğim var aslında çok fazla dğil ama ben istmiyo rum bıde belımde yaglanma oldu galıba düşük bel pantolondan basenlerımdgenışledı ne yapa bılıım lütfen yrdımcı olun sizden yanıt beklıyorum çok param olsa o fazla gelen yağları aldırcamda malesef oda imkansız

 51. ömer hoca ailecek sizi çok seviyoruz ve beğenerek izliyoruz ben 17 yaşındayım ve 90 kiloyum boyum 1,65 kilolarımdan çok rahatsız oluyorum psikolojim bozuldu allah rızası için bana yardım edin

 52. ben 42 yaşındayım 95 kiloyum ne yaptıysam kilo veremedim ayrıca hipertansiyon hastasıyım bana yardımcı olun lütfen… şimdiden teşekkür ederim.

 53. doktor bey göze ne iyi gel,iyo lütfen yazın kardeşimin göz damarları ince yardımınız dokunursa sevinirim lütfen cevap yazın şifali yamakler programını izliyoruz

 54. 28.04.2010 tarihinde kanal 7de 21bitkiden bahsetti zayıflamak için hepsini yazamadım. zayıf lamak için ne yapmalı bu bitkileri nasıl kullanmalıyım .

 55. ömer hocam ilkbalin programıdaki 21 günde 10 kilo verdiren diyet listesini mailime gönderirseniz cok sevinirim

 56. mrb sayın hocam benim anneannem 65 yaşında sürekli sizi takip ediyor çok rica etti ben de öğretmenim vakit buldukça takip etmeye çalışıyorum şikayeti dizlerinin agrısı ayakta kalamıyor doktor sıvısı bittiğini söyledi sıvı eklediler fakat bi yararı olmadı halen çok ağrıdığını söylüyor bunun için ne önerirsiniz? annem de bitkisel 3 ot önermişsiniz zayıflamak için her aktarcıda bulabilirsiniz demişsiniz ama isimlerini yazamadık yazabilir misiniz? merakla bekliyoruz çok teşekkür ederiz iyi çalışmalar.

 57. merhaba hocam bende hemşerinizim zayıflama konusunda yardımcı olursanız sewnrm hergün sizi takip ediyorum lütfen yardımcı olun çörek otunu yemeklerden önce almamızı sölüyosunuz bu başka bi bitkiyle etkileşim yapıp kilo aldır mı bu soruyu sormadan başlamadım lütfen cewap werin

 58. ömer hocam 80 kiloyum sezaryanla doğum yaptım bebeğim 45 günlük emziriyorum 10 kilo zayıflamak istiyorum bana yardımcı olun lütfen

 59. sayın hocam ben 26 yaşındayım vücudumda aşırı tüylenmeler var bana bu konuda ne gibi önerileriniz olabilir. ayrıca 70 kilodayım bugüne kadar denemediğim kalmadı lütfen bana yardımcı olurmusunuz.önerilerinizi e mail adresime yazarsanız çok sevinirim.şimdiden çok teşekkürler…

 60. selamlar Ömer hocam,Ben 95 kiloyum diyet yapiyorum ama bir turlü basarili olamiyorum.Bende demir eksikligi guvatir var.acaba bana nasil yardimci olursunuz.

  Tessekür ederim.

 61. hocam merhaba aşırı terleme ile ilgili çalışmalarınız veya önerileriniz varmı dikkate alırsanız sevinirim

 62. hocm benin annem şeker hastası ve aşırı kilolu zayıflamak istiyo ama başaramıyo sizin zayıflaması için önerileriniz varmı şimdiden teşekkür edeim.

 63. Hocam, Çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum.
  1992′ den beri allerjik rinit, bronş astımı, nazal polip ve samter tiriadı tedavisi görüyorum.
  Defalarca poliplerimi aldırdım.
  Tıbbi tedavimi eksiksiz yapmama rağmen poliplerin tohumlanıp büyümesini engelleyemiyorum.
  Bana önereceğinizi bir tedavi var mı?
  Şimdiden teşekkür ediyorum.Kalın sağlıcakla

 64. Sayın Adnan bey, Polip ve alerjik rinitis gibi rahatsızlıklarda burun içerisinde bulunan epitel zarların güçlendirilmesini sağlamak için A vitamini bakımından zengin yiyecekler meyveler ve sebzeler tüketmenizi tavsiye ederim. C vitaminleri de Alerjik burun hastalıklarına iyi gelmektedir. Size her sabah taze sıkılmış havuç suyu ve portakal suyunı bir bardak içmenizi tavsiye ederim

 65. selamlar ben su anda 75 kilodayim nereden baksaniz bir 15 kilo fazlam var ve esimlen cok zor gunler yasiyorum dogum yaptim 3 sene once ve kendimi cok salmissimki esim baskalarina kosmaya basladi bana her seferinde zayiflamami soyluyor ama bir turlu olmuyor eskiden cok kolay verirdim artik bunyemi yormussum galiba ne yaparsam yapayim olmuyor ben hollandadayim ve sizden yardim istiyorum ama esime guzel gorunmek icin degil kendime guvencimin yerine gelmesi icin ona muhtac olmadigimi gormesi icin simdiden cok tesekkurler ederim saygilarimlan

 66. ömer bey ben 35 yasında bir bayanım sikayetım zayıflayamıyorum bir türlü kilo vermeyı cok istiyorum kanal yedıyı seyretım ordakı onerılerınız harıka bukadar bilgili olmanız super benım içinde bir zayıflama urunu yanı bitkisini onere bılırmısınız sarkma olmasını ıstemıyorum vucudumda kılom 80 tesekurler cevap yazarsanız memlun olurum

 67. hocam merhaba 3 yaşından beri aşırı kilo sorunum var su anda 16 yaşındayım 100 kilo civarındayım ne yaptıysam zayıflıyamadım çok utanır oldum kilolarımdan maddi durumumuz çok zayıf olduğundan doktorlara gidemedim babamda yok bana allah rızası için bana yardımınız dokuna bilirmi? çok sevinirim

  1. Öncelikle yeşil kart çıkartıp devlet hastanelerinin endokrinoloji bölümüne giderek neden kilo aldığını bir tetkik ettirmen gerek. Hormon bozukluğundan kaynaklanan bir durum var ise bitkisel ürünler pek fayda etmez. Çünkü vücudunun hormon salgılamasını durduracak bir tedaviye ihtiyacın olabilir. Bulunduğun şehir ve irtibat bilgilerini verirsen yardımcı olmaya çalışırım. Bu arada yanlış anlaşılma olmasın. Bu sitenin Ömer Çoşkun Bey ile bir iritbatı ve alakası yoktur.

 68. selamünaleykum hocam sedef hastalıgı ve kilo ve terleme ile tavsileriniz nelerdir slm allaha emanet olun

 69. hocam benim annemin ciğerinde kist var yeni farkedildi bu kistin ilerlememesi için biz şu otları aldık şahdere otu ve kurt pençesi bunlar kistin ilerlememesi için bir faydada bulunurmu? eğr bu otların bir faydası olmazsa kiste başka hangi ot çeşitlerini önerirsiniz

 70. sellamunaleyküm hocam hayırlı günler ben annem için bişi soracaktım tv de seretmiş sizi baba söledi ben 5 ay önce babamı kaybetim annem normalde kilolu idi ama babmın rahatsızlıgı süre içerisinde kilo almamıştı kilosu var olmasına ramen ama babamı kaybetikten sonra git gide kilo almaya devam etiii ve bu yüzden sizinle iltibata geçmemi istedi bende interneten not göndermek istedim eyer bu yazıyı okuyup bana cvp yolarsanız sevinirim annem sizinle yüz yüze görüşmek istiyo mümkünse çünkü kendisinin yaşından dolayı rahatsızlıkları çok fazla o yüzden direk görüşme yapmadan bu bitkilerden kulanmak istemiyoruz yürüme de zorluk çekiyo ayaklarındanda rahatsız kilo aldıkça rahatsızlıkları artıyo

 71. selamın aleyküm ben ablam için bişe soracaktım….23 yaşında ülseratif kolit hastası 3 yıldır kalın bağırsağı iltihap halinde ilaçlar bitkiler kullandı bi etkisini görmedi….bi ara bitki kullandı 1 ay düzelir gibi oldu sonra tekrar başladı bu hastalığın kesin bi çaresi yokmu yardım edin teşekkürler

 72. hocam merhaba verdiginiz bilgiler için teşekkürler hocam eşimde sperm yok bize bitki tedavisi ne önerirsiniz cevabınızı bekliyorum

  1. Sperm hiç mi yok. o durumda ciddi bir tedavi süreci gerekir. bitkisel tedavi vb sonuç vermeyebilir. Şayet sperm yoğunluğu düşük ise sperm sayısını artırmak için ginseng çayı tavsiye ederim.

 73. hipotroitten ameliyat oldum. 72 kiloyum. my slimmmer isimli bi zayıflama ürünü kullandim ve malesef zayıflama yaşayamadım kilo veremedim lütfen cevap verin

 74. ben 25 yaşında evli bir bayanım 5 yaşında bir çocuğum var. biz eşimle istiyoruzki bir çocuğumuz daha olsun ama olmuyor eşim sara hastası kendisi varikosel amelyetı oldu bende şimdi rahatsızım. adet düzensizliğim var ve bu son günlerde yumurtalıklarım ağrıyor doktorlara başvurdum pek bir net sonuç alamdım yardım ederseniz memnun kalacam şimdiden teşekkürler hocam…

 75. ben 26 yaşında bir bayanım 70 kiloyum zayıflamak istiyorum kan grubum 0 rH pozitif.. acaba önere bileceğiniz çok iyi zayıflama bitki çayalrı varmı yzarsanız sevinirim tşklerer …hastalıkalrım kabızlık gastrik …

 76. selam hocam bende sıperm yok hocam ben tadavıye 2003 ve 2005 arası izmir ege unuverstesınde tedavı gordum baya bır zor tedavı suresı gecırdım hocam ama olmadı ve cok yoruldum mattı durumda ve manavı acıdan hocam ve sasırdım kaldım hocam ve tedavıye ara verdım 2005 berı 3 sefer ameleyat gecırdım ama sonuclar olumsuz gectı hocam ve sasırdım kaldım hocam umudumu kestım herseyden bana allah rızası ıcın yardım edrmısınız hocam ılk once allaha ve daha sonra sıze guvenı yorum hocam bana yardımcı olursanız sevinirim ömer hocam imeyil edresımden yollu yorum sıze hoam lutfen yardımcı olun hocam bana mahmutkuru@windowslive.com

 77. iyigünler ben sizin formula 21ve çayını aldım hoçam kullanalı 10gün oldu ama hiç klo veremedim yediklerimede dikkat edeyorum neden faydasını göremiyorum bilgilendirirseniz sevinirim

 78. slm ben 25 yaşında 1 65 boyunda ne yazıkki 105 kiloyum rejim yapamıyorum suyuda cok zor içiyorum daha önce bir cok zayıflama ürünü kullandım olmadı ne yapmam lazım her gün bi yerim ağrıyor artık

 79. merhaba ben şuan hiper troid hastasıyım 12 mm. nodül var daha önceden hipo idi levotiron kullandım şimdi hiper olmuş
  günde 7 tane propycil kullanıyorum ilaca rağmen aylardır hormonlar düşmedi 2 haftadır dereotu kürüne başladım ama sanki boğazımdaki baskı arttı acaba neden olabilir ters etki olabilirmi ameliyat olmak istemiyorum (ömer hoca kanal 7 deki programdan neden ayrıldı acaba bilgisi olan varmı çok faydalı bilgiler almıştık Allah ondan razı olsun)

 80. 89 tl verip formula 21 i aldım.iştahım kesilmediği gibi tersine açıldı.dr. ömer beyin dikkatine.

 81. hocam 32 yaşında 72 kıloyum saglıklı besleniyorum yürüyüş yapıyorum bitkisel çaylar içiyorum günde 2.5 litre su içiyorum inanın yapmadıgım yok yinede 1kilo bile veremiyorum allah aşkına bana yardımcı olun

 82. Merhaba Omer Bey t.v de bir programda sizi izlemistim corek otunun zayiflattigini soylemistiniz yemeklerden once.Fakat ben onu cigneyemiyorum butun bir sekilde su ile yutsam olurmu faydasini gorebilirmiyim? Cok tsk eder ve basarilar dilerim.

  1. Elif hanım, çörek otunu çiğeneyemiyorsanız kahve değirmeninde öğütün ve kek kurabiye pasta ve yemeklerinize atın.

 83. bendeki şeker 130-140 civarında seyrediyor sizin ürünlerinizden hangisini almalıyım ,tavsiyeniz nedir?

 84. MERHABA BEN EMİNE GUATIR HASTASIYIM GEÇEN SENE AMELİYAT OLDUM TROİD BEZLERİMDE ALINDI HER SAABAH AÇ KARNINA İLAÇ İÇİYORUM AMA 3 SENEDİR ÇOK AŞIRI KİLO ALDIM VE VEREMİYORUM TROİDİ ÇALIŞTIRACAK BİTKİSEL İLAÇLAR TAVSİYE EDERMİSİNİZ?

 85. iyi günler ben zekine 1.55 boyunda 110 kilo zayıflamak istiyorum ama zayıflıyamıyorum…şeker,kolestrol,guatır v.bhastalıklarım yok.kalp,tansiyon,belfıtığı,beş yerden ve yürüyüş yapamıyorum. ne yapmamı önerirsiniz.

 86. iyi günler ben 1 62 boyunda 68 kilo ve 10 kilo vermek istyorum veremiyorum belirli sabit bi kiloda kalıyorum benmde bel fıtığı var bazı hareketler yapamıyorum ama her akşam yürüyüş yapıyorum ve hareket yapmaya çalışıyorum belimi zorlammk kaydıyla dolunay diyetinde 6 kilo verdim dahada veremiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşkkr ederim koly gelsin

 87. hocam ayreten sizin takipçinizim tvde söylediğiniz çaylardan hepsini aldım ve içiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim allah razı olsun lütfeeeeeeeeeeeeen yardımınıza ihtiyacım var

 88. sayın ömer bey:
  benim bir çocuğum var kendisi 16 yaşında kilosu 96 boy 1,65,normal kilo gibi gözüküyor ama korkuyoruz sizle özel görüşmek istiyoruz bize bir randevu vere bilirmisiniz

  teşekkür eder saygılar sunarım

 89. Hocam ben 20 yaşındayım.65 kiloyum.kilo vermek istiyorum evde kolayca yapabileceğm diyet olmasını istiyorum.Ayrıca yüzümd çiller çok fazla nasıl gidebilir.Cevabiınızı beklıyorum.

 90. karnımda şişlikoluyor sürekli doktora gittim bağırsakların tembel çalıştığını söylüyo ne yapmalıyım yardımcı olursanz sevinirim

 91. hocam ben 21 yaşındayım 1 kızım var ama dogumdan sonra kilo aldım ve veremiyorum ne yapmam lazım aynaya bakmak istemiyorum lütfen yardımcı olun

  1. Sevgili neslihan hanım. Yaş kilo boy ve kaç ay önce doğum yaptığınız gibi bilgileri verirseniz yardımcı olmaya çalışırız. Kişisel beslenme ve kilo bilgileriniz olmadan hiç kimse sizlere yardımcı olamaz.

 92. merhaba bende horman bozukluğu var hamile kalamıyorum bu konuda yardımcı olurmusunnuz eşimde şeker hastası doktorum bana hormon için hap verdi fakat hala kalamadım yarıdmınızı bekliyorum

  1. Cnm hamile kalmak için iyi bir doktor tarafından baştan aşağı tahlil yaptırman gerekiyor. Sorununun ne olduğunu bilmeden öneride bulunamayız.

 93. selam merhabalar ömer bey ben sevim, 8 yıldır annemin amansız bir hastalığı var kocaeli üniversitesi tıp fakültesinde 8 yıldır tedavi görmektedir penfigus bulgaris kortuzumlu ilaç veriyor hocalar bir türlü ileşemiyor benim evimde bilgisayarım yok arkadaşımınkinden giriyorum size telimi veriyorum, annemi tedavi edebilecekseniz telimi arayınız size minnettar kalırım iii günler hoşçakalın ömer bey

 94. ömer bey ben üveit hastasıyım sol gözümde görme kaybım var hatta suanda hic görmüyor diyebilirim kortizon türü ilac kullanmaktayım behcet bulgusu bulununamadı ama behcet olabilcegim söylenmekte .bir cildiye doktoru behcet ilacına basladı 2 ay önce .kan degerlerimi kontrol ediyor .üveit hastalıgında sigara kullanımı dogrumu illaki sigara icmek zararlı diye sigarayı 22 gün boyunca bıraktım ilk 2 ci hafta olunca alerjik durumlar basladı bende vucudumda hastanede seromlar tkıldı her gun bu bögle 10 gun surdu baktım olmuycak sigara ya basladım .alerjik durumum bitti .bana sigarayı bırakmada irademe güveniyorumda alerjiler irademi yeniyor bana allejiyi yencek yönde yardımcı olursanız sevinirim…

 95. ben 16 yaşındayım ve 68 kiloyum ne yapmam grekiyo çok diyet yaptım ama hep geri alıyorum şimdiden teşekkürler

 96. mrhbalar hocam.benım göğüs üstlerimde beyz noktalar var coğalmıyorlar ama görüntüsü hoşuma gitmiyor.gögüs arasındada kırmızı filiz gibi bişey cıkıyor genelde kışın ne önerirsinz.sımdıden teskkrlerr.

 97. İyi günler hocam ben 16 yasındayım 4 aya yakın sag bılegimin üstünde bilye büyüklugunde bir çıkıntı var. Tam olarak kullanamıyorum, hastaneye gittim alcıya aldılar ama gecmedı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 98. sayin hocam benim cezayirli bir arkadasim var 8 ay oldu kas agrilari var ck kani 370 devamli bir yorginluk var benzi sari sari doktoru ona kordison ilaci yazmis istersen al demis oda yan etkilerden korkuyor bitkileren yapilan kordisona yakin ilac varmi bize ne önerirsiniz hastaliginin halen adini koymadilar doktor bazen sporcularda bu kan yüksek olurmus cörek otu yagi aldik daha baska birseyler varmi allah razi olusun bize bir cevap yazin

 99. allah seni bildiği gibi yapsın, insanları kandırıyor ve çare arayan insanların parasını alıyorsun. 3 buçuk yıl önce babamı tedavi ettirirken sana geldim. universite öğrencisi idim ve ilaçlar işe yarar diye bana uçuk fiyata sattın. dışarda onları bana sattığın fiyatın 6 da bir fiyatına alabilecegimi öğrendim. sana ben öğrenci bursumu vererek o ilaçları almıştım… haram olsun…

 100. sevgili hocam yayınlarınızı sürekli izlemekteyim.Benim ve oğlumun sorunu var oğlum askerden yeni geldi ve askerde saç kıran hastalığına yakalandı doktorlar kortüzonlu iğne yaptılar avuç içi kadar büyüklüğünde olan yer kapandı ve yeniden ara ara bir cok yerde acılmalar oluşmaya başladı su verdiler onu kullanıyoruz fazla faydası olmadığı halde başka yerlerden yeniden acılmalar oluşuyor saçlaında ve vücudunda aşırı dökülmeler var ve bıyık kısmında beyazlamalar başladı ne yapmamaızı önerirsiniz.

  benm ise kemik erimesi başlangıçım var omur ilik L1 L4 omurgaları arasında kemik erimem başlamış bu nedenle cok ağrı oluyor yaşım 42 ve byük sorunum hiç bir ilaç kullanamıyorum allerjim olduğum için kemik ilaçları böbreklerime dokunması sonuçu şişiyorum. D3 eferhesan ilaçını kullanmamı söylediler.

  Bize yardımcı olursanız cok sevinirim.

 101. 39 yaşındayım zayıflamak istiyorum 148 kiloyum ne yapmalıyım 1.78 boyum var.Astım hastasıyım.sigara kullanmıyorum.

 102. ben baya kilo verdim ve vucudumun sıkılaşması için ne yapabilirim bana ne önerirsiniz bide yüzüm çok zayıfladı özelikle yüzümün eski halini almasını çok istiyorum ne yapabilirim

 103. Geri bildirim: ömer coşkun zayıflatan bitkiler ve bitki çayları | Diyet & Sağlıklı Yaşam
 104. ben 168 b uyunda yım 76 kiloyum 7 kılo zayıflamam lazım nasıl zayıflayabılırım hrmrn hrmrn butun haplardan kullandım kılo veremıyom bana yardımcı olun lutfen 05064822202 numaram

 105. merhaba omer bey benim cildimde beyaz lekeler var ne yapmam gerekiyor.tedavisi varmi?bunun icin bilgi verirseniz sevinirim tesekkurler selametle

 106. hocam ben belcikada yasiyorum yaklasik tam 15 yildir karnim surekli sisiyor gitmedigim doktor kalmadi sonra cigerde leke buldular aldigim butun ilaclara ragmen gecmiyor ve cigerde yaglanma oldugunuda soylediler bana bir yol gosterin ne olur ne yapmam gerekiyorsa herseye varim ayrica bu yapmis oldugunuz calismadan dolayi size ve persolenize cook tesekur ederim

 107. Hocam öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim Benim problemim alerjik astımım var ve 4 kez burnumdan et aldırdım 5. eti aldıracam bundan sonra tekrarlamaması için ne yapmam lazım. Ayrıca alerji tedavisi için günde 1 adet koraspin alıyorum hiç nefes alamıyorum boğulacak gibi oluyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Allah şimdiden razı olsun.

 108. merhaba ömer bey 26 yaşındayım 2 çocuk annesiyim bel çevrem ve gömek sorunum var ayrıca şışkınlık hazımsızlık sorunum var yardımcı olmanızı isyiyorum

 109. benim 9 aylık bebegim var biraz kiloluyum ilacınızı kullanmak istiyorum ama emzirdiğim için çekiniyorum acaba kullanabilirmiyim bir sakıncası varmı?gerçekten zayıflamaya yardımcı oluyor mu nekadar kullanmalıyım yaklaşık 20 kilo fazlam var.teşekkür ederim

 110. merhaba:

  Ben aydında yaşıorm.yaklaşık dört ay önce komşum (apartmanın kapıcısı)sizin my silimmer adlı ilacınızı aldı.ve her ay iki kutu parasını komşularınan alarak ilacı kullandı.çaresiz kaldığı için ve kilolu olduğu için zayıflama gereği duydu.ama şimdi kilosunda hiç bir değişiklik yok.yarım kilo bile vermedi.reklamlarda üç ayda zayıflama sözü veriliyor fakat hiç bir alakası yok.şimdi borç aldıüı kişiler parasını geri istiyor kadın çaresiz durumda sürekli ağlıyor size yazdığım bu yazıdan haberi yok yardımcı olursanız sevinirim.siz inançlı bir insansıznı allahı ağzınızdan bırakmıyorsuznu.son bir umut
  yazalım dedik.ezgi tv de sürekli takip ediyorum sizi iyi günler hoşcaalım iyi haberlerinizi bekliyorum

 111. merama ömer bey ben aynur, aksarayın ıhlara kasabasındanım. saglık ocagının hemen karşısında oturuyoruz eger hatırlarsanız ben iki çocuk annesiyim sezeryan la dogum oldu ikisi,de doğumdan sonra peş peşe 60 kilodan 95 kilo aldım veremiyorum 32 yaşındayım banada yardımcı olurmusunuz saygılarımla ALLAHA emanet olun hocam

 112. Geri bildirim: şifalı yemekler ömer coşkun | Diyet & Sağlıklı Yaşam
 113. 24 yasındayım 1.72 boyundayım 90 kıloyum yuksek tansiyon hastasıyım doktorum kesınlıkle zayıflama mı onerdı zayıflamak ıcın herseyı denedım zayıflayamadım zayıflamam ıcın ne yapmalıyım ben agrıda yasıyorum hotmailıme yazarsanız sevınırım saygılarımla ıyı gunler

  1. Bir zayıflama merkezi veya diyetisyen yardımı ile tıbbi ve bilimsel temellere dayanan bir zayıflama tedavisi görmenizi tavsiye ederim. Kesinlikle içeriğini bilmediğiniz zayıflama ilaçları vs kullanmayın.

 114. Burun kenarlarındaki kılcal damar çatlamaları ve genişlemesine ne çözüö önerirsiniz. ne yaptıysam hangi ilacı kullandıysam etkisi olmadı. Bana yawrdımcı olabilirseniz çok sevinirim.

 115. iyi günler ömer bey ben 35 yaşında 3 çocuk annesiyim 3.yü yeni doğum yaptım 27 günlük.burun kenarlarında kılcar damar çatlaması ve genişleme var.acı veren şiddetli yanma hissi aşırı kaşıntı ve kızarıklar oluyor.burun çevrem şişiyor ve genişliyor.cildimde çok bozuldu kötü görünüyor.napıyım hocam ben bu hastalıktan nasıl kurtulurum.3yıldırgitmediğim hastana kalmadı canım hiç bişey yapmak istemiyo.lütfen bana yardım edermisiniz.cevabınızı bekliyorum.

  1. hergun cevap gelmişmi diye bakıyorum.boşunamı beklıyorum.dun ogrendim rosaceane diye bi cilt hastalığıymış benımkı bana acı veriyor yanma ve kaşintı delirticek beni.yüzmde çok çirkinleşti.öz güvenim gitti insanların yuzune bkarak konusamıyorum yüz kaskarımıda kullanamıyorum bu arada.lutfen ama lutfen cevap beklitorum.teşekkürler

   1. hanfendi burası malesef ömer coşkun un resmi web sitesi değil. rosceanne bir tür deri hastalığıdır ve mutlaka cildiyeciye görünmeniz gerekir.

 116. almanyada selamlar ömer bey sigarator örününüzü kolandim sigaradan kurtuldumallah sizden razi olsun saglik özun ömür versin.

  sorum oglum yüksek atesden havale geciriyor 4ü 01.11.10da gecir di ogündür korküyor tek kalmadan odasinda tek kalmiyor geceleri uykuda agliyor hep sayikliyor gece en az 3 defa kalkiyor ne yapmam gerekiyor 4bücük yasi lütfen bana bir cevap yazin hayirli isler mesleginde allah sizi nazardan korüsün

 117. İlk olarak ilginize teşekkür ederim.

  Mide rahatsızlığım için doktorlara gitmeme rağmen bu rahatsızlığımdan kurtulamadım. size tanıda neler yazdığını gönderiyorum. midemden birçok parça alındı ve potoloji/sitoloji sonuçları şöyledir

  Tanı: kronik gastrit ve endokrin hücre hiperplazisi, yaygın komplet tip intestinal metaplazi, orta derecede atrofi bulguları. inflamasyonun şiddeti ve aktivitesi orta derecededir. H.pylori kolonizasyonu görülmemiştir.

  Şeklinde tanı mevcuttur. hiçbir ilaç kullanamıyorum ve aynı zamanda da doktorlar hiç bir ilaç vermiyorlar. ne tür gıda destekleri kullansam bu mide rahatsızlığımı iyi edebilirim veya neler önerirsiniz. Teşekkürler…

 118. selam: doktorlarin dedigine gore benim kalin bagirsakda gaz ve hava varmis gobegim cok siskin ve cok sert tuvaltde zor gidiyorum yuruyus yaptigimda daha cok sert oluyor ve gobegim cok sisman oluyor.agrim sancim sizim asla yok ama sert ve siskin dr. toz ilaci ile tedavi ettiler gecmedi cok cok geniriyorum utaniyorum insanalardan .sinamaki cayi iciyorum ara sira siskinlik gidiyor ama sonra icmedgim zaman yine sertlesiyor gobegim
  bana hangi ilaci onercekseniz haber edin ben onu siparis edecegim
  ben hollandan katiliyorum
  allah rizasi icin bana yardim edin haberlrinizi bekliyorum

  saygilar sevgiler
  ozcan
  Watanbir@hotmail.com

 119. ya arkadaslr biz bura yazi yaziyoruz ama bizi burda kimse bilgilendirmiyor
  yada omer bey yaziyorsada biz goremiyoruz halen cevap bekliyorum
  ne ilginc. bosami yaziyoz yoksa burda:(

  1. burası sn Ömer Coşkun un resmi sitesi değildir. Ancak makul soruları e posta ile kendilerine yoluyoruz

 120. mrb ben 15 yıldır evliyim çocuğum olmuyo sizeden isteğim canlı siperm artırıcı bitki var mı varsa nasıl alabilirim sizinle nasıl bire bir temas edebilirim şimdiden tşk ederim

 121. 2008 yılında MY SLİMMER DEN 4 KUTU KULLANDIM Bİ …A YARAMADI FİRMAYI ARADIM ERCAN BEY ADINDA BİRİNİN NUMARASINI VERDİLER ONU ARADIM FORMULA 21 VE YANINDA 2 ÜRÜN DAHA GÖNDERDİ. ONLARDA İŞE YARAMADI DAHA SONRA TELEFONLARIMA ÇIKMADI ÖMER BEYE MAİL ATTIM CEVAP VERMEDİ KENDİNE VE ÜRÜNÜNE GÜVENİYORSA HODRİ MEYDAN 92 KİLOYUM 168 CM BOYUM VAR 75 KİLOYA DÜŞÜRSÜN ÜRÜNÜNÜN İKİ KATI FİYATINI ÖDEYECEĞİM.İŞTE DE TELEFONUM 506 3513837

 122. ÖMER BEY MERHABA BEN İSTANBULDAN EMİNE AYDOGAN 165 BOYUM KILOM 100 BEN ZAYIFLAMAK ISTIYORUM BANA NASIL ZAYIFLAMAM KONUSUNDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ SIMDIDEN TESEKUR EDERIM SAYGILAR

 123. dr ömer doğru söylemiyor. inanmayaın bunların yanında çalıştım 2 yıl hepsi rant ve para bilginiz olsun sakın inanmayın hata yaparsınız paralarınıza yazık tam bir ş…….n adam yolunu bulmuş hiçbir ürünün sağlık bak. izni yoktur kesinlikle bilginize

 124. ARKADASLAR BEN IKI KUTU MY SLIMMER KULLANDIM. FAKAT HIC BIR YARARINI GOREMEDIM.LUTFEN PARANIZI BOSA HARCAMAYIN.

 125. bu omer denen adam neyin doktoru acaba herseyden anlayan doktor mu olur.bi rahatsızlıgım var diyorsun yazıyor bi ot gonderiyor paranıza yazık.

 126. Sayın Hocam şeker hastası bir annem var.
  İzmirde oturuyoruz annemin şekeri bir türlü düzelmedi
  ayrıcana kalp damarları da incelip tıkandı yürüyemiyor
  size ve ilaçlarınıza nasıl ulaşabiliriz izmirde
  bir büronuz var mıdır?

 127. ÖMER BEY MERHABA

  BEN 1,50 BOYUNDA 64 KİLOYUM.KİLO VERMEK İSTİYORUM.ÖZELLİKLE BASEN VE KALÇA BÖLGESİNDE FAZLALIK.İLAÇ KULLANMAK İSTEMİYORUM.MADDİ İMKANLARIM ELVERMİYOR.BANA BİR FORMÜL ÖNERİRMİSİNİZ.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
  İYİ GÜNLER

 128. merhabalar hocam bizim sorunumuz babamla alakalı 49 yasında ve idrar yollarında ve testislerinde iltihaplanmalar var sinir sıkısması olduğunu söylüyorlar idrar hissi yok 2 senedir idrara cıkamıyor katater yardımıyla işini görüyor bu nedenle de atılamayan idrar böbreklere zarar veriyor böbreklerin biri yüzde 14 diğeri yüzde 70 çalısıyor bircok doktora gitmemize rağmen sonuç alamadık tedavi yönteminin olmadığını söylüyorlar. yardım ederseniz gercekten seviniriz simdiden tesekkürler

 129. hocam meraba ben guatr den ameliyat oldum 1 sene oldu bana doktor tekrar ameliyat olmamam için hap yazdı.Adı levotiron İÇİYORUM HİÇ FAYDA ETMİYOR ameliyat olmadan önce terliyordum sinirleniyordum ellerim uyusuyordu ve bogazım agrıyordu ve yine aynısı basladı hap içmeme ragmen bana lüften yardımcı olur musunuz?bende birde ünser var hap kullanıyorumadı aprazol ama hic fayda etmiyor yolda yürürken soluk soluga kalıyorum kalbim cok sıkışıyor60 kiloydum ameliyattan önce ameliyat olunca 75 kilo oldum veremiyorum ne yapmalıyım? rica ediyorum bana yardımcı olun

 130. YÜZYILIN BIR NUMARALI S….KARIDIR BU ÖMER COSKUN
  MERAK EDENLER SECERESINI INCELESIN DOKTORLUK YAPMAK RECETE YAZMAK BILE YASAK. TABIPLER ODASINDAN ATILDI MUAYENE YERI ACMAK BILE YASAK. EGITIMLIKTEN ATILDI VE SU AN SADECE 20-30 LIRALIK OTLARI 500-600 LIRAYA TVLERDE REKLAMLARDA SATIYOR B.YAW AKLI SELIM SAHIBI OLUN TÜRKIYEDE BINLERCE PROFESÖR VARKEN BU ISIN ERBABI KALA KALA ÖMER ÇOŞKUN’A MI KALDI: UYAN MILLET !!!!

 131. ıyı gunler benım oglum 3.5 yasında ve dıslerı cırık dıye doktora goturdum kansız ve demır eksıklıgı varmıs dedıler ferrosanol surup verdıler ama ıcıremıyorum bana yardımcı olursanız sevınırım acıl ama gozlerının altı mor mor oldu yardımcı olursanız sevınırım

 132. Selamlar. bende basen kısmında yağlanma var. bana basen eritme egzersizleri önerebilir misiniz.

 133. AKILLANMAZ BIZIM MILLET !!!
  NE DEMISLER:
  GÜDÜLECEK KOYUN OLDUKCA; GÜDECEK BIR COBAN ILLAKI CIKAR
  HELAL OLSUN ÖMER COSKUN DVM ET GÖZÜM

 134. Ömer Coşkun hakkında yorum yazmak istiyorum. Ömer Coşkun yorumları sırayla yazıyorum.

  1) Ömer Coşkun tüm hastalıklara (şeker, tansiyon, kanser, kolestrol…) çözüm bulduğunu söylüyor, bir hastalık için aylık 130 tl’den başlayan bitkisel setler satıyor, keşke yararlı olsa hiç bir yararı olmuyor, tamamen zaman ve para kaybı oluyor, normalden çok yüksek fiyata satıp insanların cebini boşaltıyor.

  2) Kelin melhemi olsa kendi başına sürermiş, programına saçı dökülmüş birisi geldi, sattığı bitkilerle 10 gün içinde sarı tüyler çıkmaya başlayarak saçının çıkacağını söyledi, şok oldum, önce kendi saçının ön tarafı dökülmüş ona çözüm bulsun.

  3) Kanserli bir kıza bitki satmıştı ve canlı yayında kızın babası Ömer Coşkun’u dövmüştü, Ömer Coşkun koltuğuyla beraber arka tarafa düşmüştü, isteyen videosunu izleyebilir, tüm video sitelerinde olayın görüntüsü var.

  Sonuç: Herşey ortada, 1 kişi memnunsa 1000 kişi mağdur.

 135. iyi gunler sayin yetkililer.
  dogum yaptim fakat dogumdan sonra karnimda ve goguslerimde sarkmalar oldu bundan cok rahatsizlik duyuyorum daha 27 yasindayim ve kocamdan utaniyorum ve beni begenmedigini zannediyorum goguslerim kuculdu ve cok gevsedi karnimdada sarkma ve yirtilmalar var. omer coskun bi ara cemende bahsetmisti ama kisa sureline denedim olmadi yoksa tarifimi yanlis aldim bilmiyorum bu sorun beni piskolojik olarak cok etkiliyor acaba sizin etkisini tez gosteren bir formulunuz varmi lutfun bana cevap yazin

 136. hocam ben 30 yaşındayım midemde ve el ayak parmaklarımda rahatsızım çok sık deyil ama aralıklarla mıdeme kırnt lar giriyor sadece ağrıyo yanma ekşime olmuyor…el ve ayaklarım da yanma ağrılar oluyor sebebine ilacıne bana söyleyin allah rızası için acil cevabınızı bekliyorum…teşekür ederim

  1. Doktora git Nergisciğim. İnternet üzerinden teşhis mi konulur. Siz hangi yüzyılda yaşıyorsunuz Allah aşkına. Bu kadar cahil bir milletimiz var inanamıyorum. yani buraadan zehir iç desek içeceksiniz. Kerameti kendinden menkul insanlardan medet ummayın. tıbba güvenin. bitkisel tıp modern tıbbın tamamlayıcısıdır. Asla onun yerine geçmez.

 137. ömer bey iyi ğünler benim hastam 85 yasında prostadı var ameliyat olamıyor sürekli kanaması var bize ne önerirsiniz

 138. lütfen bana yardım edin altıncı kutuyu kullanıyorum hiç zayıflamadım ömer bey sana inandım ama pişmanım. bana cevap yazın lütfen

  1. Ömer Bey i burada değil ürününü aldığınız sitede arasanız daha çabuk bulursunuz Şeyma Hanım. Uzun zamandır buralara hiç uğramıyor.

  1. Morphea hastalığı daha çok ciltte kurumayla şiddetlendiği için hastalıklı bölgeye kantaron yağı gibi cildi nemli tutan bitkisel yağlar sürmenizi tavsiye edebilirim

 139. Ömer bey merhabalar;
  Ben hayırlı akşamlar diyerek ve şifalı bitki önerilerinizle derdimize deva olacağınızı umut ederek hemen konuya girmek istiyorum…. Annem 61 yaşında ve 1.54 boyunda, bundan 3-5 yıl öncesine kadar doktora ihtiyaç duymayacak kadar sağlıklı biriydi, şeker,tansiyon ve kolesterol rahatsızlıkları belirene kadar. Şu an bu 3 rahatsızlığıyla ilgili doktor kontrolünde ilaç kullanıyor ve 3 yıldır bacaklarında normal olması gerekenin 2 katı şeklinde bir şişlik var. Bacakların şişliği ile ilgili böbreklere, gögüs kalp damara,kalp aritmisine, kireçlenmeyle ilgili bölüme,romotolojiye, fizik bölümüne, istenilen tüm tahlilleri yaptırdık ve baktırdık fakat bu şiş bacaklarla ilgili ne bir teşhis konuldu ne de yapılan bazı tedaviler sonuç vermedi.Yürümektede sorun yaşayan annemi yaklaşık 5 aydır düzenli olarak masaj yataklarına gönderiyoruz böylelikle yürüme sorununu çözdük fakat şişlikler şu an daha fazla gibi.Ben ödem olabilir düşüncesiyle netten bulduğum ödem atıcı; yeşil elma – karanfil – tarçın üçlüsünü 3 hafta sabah akşam kaynatarak, daha sonraki bir zamanda kiraz sapı-ısırgan otu ikilisini kaynatıp sabah akşam şeklinde 21 günde onu içirdim ama fayda etmedi.Ve bir arkadaş toplantısında mutlaka çözüm bulur diyerek sizi önerdiler. Evet Ömer bey annemin rahatsızlığı ve yaptıklarımızı anlatmaya çalıştım ve sizden önerilerinizi derdimize çare olacak reçetelerimizi bulmanızı diliyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum. Allah’a emanet olun, iyi geceler.

  1. Selamlar Saadet Hanım. Öncelikle sitemizin Dr. Ömer Coşkun ile uzaktan yakından alakası yoktur. Sadece kendisini haber yaptık. Annenizin rahatsızlığına gelirsek:

   Annenizin rahatsızlığının tarifi Lenfödem rahatsızlığına benziyor. halk arasında fil bacak hastalığı da denilen bu durumun uzman doktor kontrolünde tedavisi pekala mümkün. Ancak öncelikle uzmanına giderek tedavi ettirmeniz şart. Sizlere aşağıda net ten alıntı olarak yayınadığım güzel bir bilgilendirici makale gönderiyorum. Bol şifalar:

   Edinilen bilgiye göre, kendisini bacak veya kollarda büyüme olarak gösteren ve halk arasında da “fil hastalığı” olarak bilinen lenfödem, yaygın bir hastalık olmasına karşın hastalar tedavi olacak merkez bulmakta güçlük çekiyor.

   Türkiye’nin çeşitli illerinde fil hastalığı (lenfödem) nedeniyle yıllardır tedavi olamayan ve umutları tükenmekte olan birçok hasta, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesinde ameliyat olabileceklerini öğrenmeleri üzerine Samsun’a gelmeye başladı.

   Edinilen bilgiye göre, kendisini bacak veya kollarda büyüme olarak gösteren ve halk arasında da “fil hastalığı” olarak bilinen lenfödem, yaygın bir hastalık olmasına karşın hastalar tedavi olacak merkez bulmakta güçlük çekiyor.

   Hastalıkları konusunda çare arayan birçok insan bugüne kadar tedavi imkanı bulamazken, OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi onlar için yeni bir umut kapısı oldu.

   OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde ameliyat yapıldığı yolunda basında yer alan haberler ve internetten yakınlarının yaptıkları araştırmalar sonucu tedavi olabileceklerini öğrenen hastalar, bunun üzerine Samsun’a gelerek tedavi imkanı aramaya başladı.

   Neredeyse eşinden ayrılıyordu

   Sözkonusu hastalardan Adanalı 58 yaşındaki Nezihe Bayramoğlu, AA muhabirine 15 yıldır hastalığıyla uğraştığını ve gitmediği doktor kalmadığını belirterek, kendisine bugüne kadar “obezite” teşhisi konularak, diyet uygulandığını anlattı.

   Adana’da ticaretle uğraşan eşi Nurettin Bayramoğlu ise bu hastalık yüzünden eşiyle ayrılma noktasına kadar geldiklerini belirterek, “Bütün doktorlar eşime, kendisine dikkat etmesini, diyetine uymasını aksi halde kilo aldığını söylediler. Eşim kilo almaya devam ettikçe, doktorların tavsiyelerine uymadığını evde gizli gizli yemek yediğine inanarak eşimle tartışmalarımız başladı. Boşanma noktasına kadar geldik” diye konuştu.

   İki çocuk annesi Bayramoğlu, tanıdıklarının hastalığının “fil hastalığı” olabileceğini söylemesi üzerine eşinin internetten hastalığı araştırdığını ve OMÜ’de bununla ilgili ameliyat yapıldığını öğrenmesi üzerine Samsun’a geldiklerini söyledi.

   Eşinin ameliyatının başarılı geçtiğini ve sağlığına kavuşmasını sabırsızlıkla beklediklerini ifade eden Nurettin Bayramoğlu, bugüne kadar Türkiye’nin pek çok hastanesine gittiklerini, yurt dışında da tedavi yollarını araştırdıklarını, en son Samsun’un kendileri için umut olduğunu belirtti.

   Bir türlü teşhis konulamadı

   Siirt’ten tedavi için Samsun’a gelen 60 yaşındaki Kadriye Çeltik ise 22 senedir sol bacağının büyüdüğünü, bugüne kadar doktorların kendisine bu hastalığın tedavisinin olmadığını söylediklerini ve çaresizlik içinde yaşamaya çalıştığını anlattı.

   “Artık yürüyemez hale gelmiştim, çocuklarım internetten bu hastalıkla ilgili burada (OMÜ’de) tedavi yapıldığını öğrendiler. Biz de geldik” diyen Çeltik, şimdi ameliyat olmayı beklediğini ve hastalıktan kurtulmak istediğini söyledi.

   Rize’den tedavi için Samsun’a gelen Ayşe Yazıcı da (60), 20 senedir fil hastalığı ile yaşadığını, doktorların kendisine hastalığın tedavisinin olmadığını söylediğini, bu süre içinde bacağının ise yürümesini engelleyecek kadar büyüdüğünü belirtti.

   Çocuklarının internete girerek hastalığını araştırdığını ve OMÜ’de fil hastalığının ameliyat edilebildiğini öğrenince Samsun’a geldiklerini söyleyen Yazıcı, “Ameliyat oldum. Doktorlar ameliyatın başarılı geçtiğini söylediler. Bacağımla yürüyemiyordum. İnşallah artık yürüyebileceğim” diye konuştu.

   Türkiye’de ihmal edilen bir konu

   OMÜ Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yener Demirtaş, halk arasında fil hastalığı olarak da bilinen lenfödemin, çok yaygın bir hastalık olmasına karşın konu ile ilgilenen hekim sayısının son derece az olduğunu söyledi.

   Lenfödem hastalarının doktor doktor gezmelerine rağmen tedavi olacak bir hastane bulamadıklarına işaret eden Demirtaş, tüm dünyada bu konu üzerinde çalışan yaklaşık 200 hekim olduğunu belirtti.

   OMÜ Tıp Fakültesinin bu alanda Türkiye’de büyük bir boşluğu doldurmak üzere son bir yıldır ciddi yatırımlar yaptığını anlatan Demirtaş, şunları kaydetti:

   “Lenfödem Türkiye’de ihmal edilen bir konu. Hastaları dinlediğinizde ortak noktaları bugüne kadar tedavi olabilecekleri bir merkez bulamamaları. Fakültemizde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı önderliğinde kurulan ’Lenfödem Tedavi Merkezi’, kısa sürede ulusal bir merkez haline geldi ve Türkiye’nin dört bir yanından hasta kabul etmeye başladı.

   Çünkü ülkemizde lenfödem konusunda çok yönlü çalışan başka bir merkez yok. Türkiye’de lenfödem tedavisiyle ilgili ciddi bir boşluk var. Biz OMÜ’de bu boşluğu gideriyoruz. Merkezimizde, lenfödem tedavisinde ülkemizde ilk kez uygulanan ’süpermikrocerrahi’ yönteminin yanı sıra, hastalığın ilerlemesini engelleyen kombine fizyoterapi yöntemi de başarıyla uygulanıyor.”

   Lenfödemde hastalık tamamen ortadan kaldırılamasa bile tıpkı şeker hastalığında olduğu gibi hastalığın önlenebilir, kontrol altına alınabilir ve tedavi edilebilir olduğunu vurgulayan Demirtaş, bunun için hastalara erken dönemde müdahale edilmesinin önemine işaret etti.

   Demirtaş, lenfödemin diğer hekimler tarafından da iyi bilinmesinin hastaların yönlendirilmesi açısından son derece önemli olduğunu vurguladı.

 140. zayıflama ilacını aldım kullandım sakın inanmayım ,bildiğin müsil.ilaç bittikten sonra günlerce tuvalete çıkamadım ,hiç bir bağırsak sorunum yokken dengem alt üst oldu ve 2,5 klo aldım .aman dikkat

 141. benim de bir hastalığım var.o da sürekli öksürüyorum.doktora kaç defa gittim ama verdikleri ilaçlar fayda vermedi.öksürünce nefesim kesiliyor,nefes alamıyorum .yüzüm kızarıyor.benim hangi bitki çaylarını kullanmamı tavsiye edrsiniz?cevabınızı bekliyorum.

 142. ben çok kiloluyum.bana belki öyle geliyor ama rahatsız oluyorum.giydiklerim yakışmıyor.bana çare bulun lütfen.

 143. hocam benim 7 aylık olum var 3 aylıkken sğuk havele (nöbet gecirdi)doktorlan epilepsı(ley sendromu )uzerinde duruyorlar kesınleşmış değıl sizce ne yapmam gerk hocam cevap verirsenız sevinirim

 144. kendime çek düzen vermek istiyorum nedeni kocam benden çok uzak kalıyo kendime bakmama nedeni yüzünden ayrılmaktan korkuyom küçük bir oğlumuz var bakımlı bir bayan olmak istiyorum yardım edin

 145. Sizin verdiğiniz bitkileri kullandım ve altı ay sonucunda 2 santim olan kitle 5 santim oldu ve şimdi 1 göğüsümü alıyolar.Lütfen bu işi ticarete döküp milletin sağlığıyla oynamayın

  1. Emine hanım. Diyetvakti.net sitesinin Ömer Coşkun ile bir alakası yoktur. Bu yazı sadece Ömer Coşkun kimdir sorusunu yanıtlamak amacıyla yazılmıştır.

 146. iyi günleer.ben zayıflamak için aramadım. çok önemli bir hastalığım var .onun içinaradım.6-7 ay önce burnumdan kıllar dökülüyordu.şimdi çok hastayım doktora gitmekten korkuyorum.lütfen derdime bir şifalı
  bitki yazarmısınız, yapılışı ile birlikte.22
  2.yüzümde çok sivilce var,siyah nokta, aşırı şekilde sivilce izleri var. ne yapmam gerekiyor. hangi şifalı bitkiyi öneriyorsunuz,yapılışı ile birlikte yazarmısınız.lütfen.

  1. Burunda kıl dökülmesi mantar hastalığı nedeni ile de olabilir. Kesinlikle dermatolog a görünmelisiniz. Şifalı bitki ile halledilecek bir şey değil.

 147. senden illet geldi yav her kanalda sen varsin baskasini iyi edmeye calisirken bizi hasta ettin arkadas, git yeter artık

 148. hocam vücudumda 15 seneden beri sedef var. 3-4 sene öncesine kadar her türlü ilacı kullandım danışa bilecegim hocalara danıştım hiç bir çare bulamadığımdan kendi haline bıraktım bir ablamızın tavsiyesi üzerine size baş vurdum allah rızası için bir çare bulun.

 149. zayıflama setini bende kullanmak istiyorum ama şuan bebeğim var ve emziriyorum organik çay bişe yaparmı yani sütümde kesilme çocuğa zarari bebeğim 3 aylık cevap verirseniz çok sevinirim

 150. mrhb ömer bey benim 8 yaşında oglum var daha annesi altını baglıyor benim oglum için ne önerirsiniz işememesi için

 151. Sayın Ömer Coşkun,
  İnançlısınız diye size inandım, gönderdiğiniz bitkisel seti 137.5 lira ödeyerek kullandım, hiç bir yararı olmadı. Biz parayı kolay kazanmıyoruz, sizin televizyon kanalınızı listeden sildim, artık sizi görmek bile istemiyorum.

 152. merhaba.ben azerbaycandan yaziyorum.bende 6 ve0,8 buyuklukde miom var.ve ben 12haftaliq hamileyim.bunu hangi bitkilerle tedavi ede biliriz?tamamile tedavisi munkunmu?bu bebeye zarar verirmi?hangi bitkilerle bunu tedavi ede biliriz?

 153. selamünaleyküm ömer bey benim 2 yaşında oğlum var çok iştahsız ve bu yüzden bedeni çok zayıf. doktora götürdüm kan değerlerinde demir ve kansızlık çıktı ilaçları da içmiyor canı ne zaman isterse o zaman yemek yiyor o da ölmeyecek kadar yiyor .ne yapmama lazım yardımcı olabilirmisiniz size direk ulaşabileceğim bir telofon numarası bulamadım bulmuş olsaydım cepten sizi arayıp bilgi alacaktım şimdiden ilgileriniz için teşekkür ediyorum

 154. merhaber hocam ben almayada yaziyorum
  ben 17 yasindayim ve boyum 1.53 ve kilom 63 ve zayiflamak istiyorum bide boyum 1 kac santim uzamsini istiyorunm ve bide sacim cok yaglaniyor
  hangi bitkilerle tavsiye edersin simdiden size tesekkür ediyorum hocam
  nolur sizin cvpsiz bekliyorum

 155. selam hocam benim vucudumda beyaz lekeler cıkıyor. Ben bir kaç cilt doktoruna gitmeme rağmen bir sonuç almadım birde sizin görüş ve çözüm önerilerinizi almak için size yazıyorum çözüm önerinizi en kısa zamanda bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

  1. Pervin Hanım. Bahsettiğiniz beyaz cilt lekeleri vitiligo hastalığı gibi görünüyor. Aşağıda sizler için vitiligonun tedavisi ve belirtileri hakkında bir yazıyı paylaşıyorum. Okursanız faydalanırsınız.

   Halk arasında ala olarak bilinen derideki beyazlanmaya tıp dilinde vitiligo denilmektedir. Hastalık, pigment eksikliğinden kaynaklanır. Bazı bilimadamları sebebin kalıtımsal olabileceğini veya bu rahatsızlığa otoimmün (bağışıklık) sistemin neden olabileceğini savunmaktadır. Özellikle ellerde, kollarda ve yüzde görülen bu deri rahatsızlığı, genital bölgelerde de olabiliyor. Beyazlanmanın olduğu bölgelerde bulunan tüy, saç veya kıllar da dökülebiliyor. Genel bir kural olmasa da, saç derisinde vitiligo varsa, o bölgedeki saçlar da beyazlaşmaktadır.

   Ala olarak bilinen bu hastalıkla ilgili yaptığım araştırmalarda yulaf samanının (Avena sativa) iyi bir çözüm getirdiğini gördüm.

   Önemle vurgulamak istediğim bir nokta şudur: Vitiligo’ya ilk yakalananlar derideki beyazlanmanın veya beyaz lekelerin güneş ışığına çıkarak kaybolacağını (güneş ışığı altında yanarak beyaz bölgelerin koyulaşacağını) zannederler. Bu görüş kesinlikle yanlıştır. Vitiligo’ya karşı hazırlanan kür en etkili sonucu rahatsızlığın görüldüğü ilk yılda verir.
   Güneş olumsuz etkiler

   Vitiligo, aksine güneş ışığı altında daha hızlı ilerleme, yayılma ve dağılma gösterir. Güneş ışığı özellikle yaz aylarında vitiligo üzerinde olumsuz etki yapar. Eğer, tedavi edilmez ise yaş ilerledikçe de artış ve yayılma gösterir.
   Ala hastalığı olanlara, öğünlerinde normal beyaz veya kepekli ekmek yerine mısır ekmeği tüketimini alışkanlık haline getirmelerini tavsiye ederim. Çünkü, mısır ununda, ala hastalığını önleyici birkaç tane etkin madde bulunmaktadır. Hatta, hamur tatlılarının yapımında da normal un yerine mısır ununu kullanmaları önemli bir önleyici destek oluşturmaktadır. Mısır ununun vitiligo üzerinde hem önleyici hem de yayılmasını durdurucu rolü vardır. Vitiligo şikâyeti olanların kahve tüketiminde ölçülü olmaları gerekir.
   Bronşit ve bronşite bağlı nefes darlığı şikâyetlerinde yulaf samanının gücü mükemmeldir diyebilirim. Çoğu zaman yulaf samanını bulmak zordur. Bundan dolayı buğday veya arpa samanı ile aynı sonucu almak mümkün mü diye sorular soruluyor. Ne yazık ki, yulaf samanının yerini, bilinen hiçbir saman dolduramaz.

   Yulaf samanındaki scopoletin, içeriğindeki en önemli etkin maddelerden bir tanesidir. Scopoletin aynı zamanda antibacterial (bakteri yok edici), antiinflammatory (inflamasyona – iltihap- karşı), antiseptic (antiseptik), bronchorelaxant (bronş rahatlatıcı), antiasthmatic (astıma karşı), antibronchoconstrictor (bronş açıcı, bronş gevşetici), cancer preventive (kanser önleyici) özelliklere de sahiptir.
   Scopoletin’in bütün bu özelliklerini destekleyen, işlevini artıran en az beş tane yardımcı etkin madde daha vardır. Örneğin, yulafın içerdiği proline ve pyridoxine maddeleri de antiasthmatic (astıma karşı) özelliği olan maddelerdir. Scopoletin etkin maddesi havuçta, dolmalık biberde ve kerevizde yeterli miktarda bulunmaktadır. Ancak yulaf samanındaki kadar fonksiyonel ve de etkin değildir. Yulaf samanının bronşit ve bronşite bağlı nefes darlığı şikâyetlerinde nasıl kullanılacağı günün küründe verilmiştir.

   GÜNÜN KÜRLERİ
   Ala (vitiligo) hastalığına karşı

   Üç tutam (yaklaşık 15 gram) yulaf samanını kaynamakta olan 1 litre suyun içine atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Ilıdıktan sonra süzünüz. Lekelerin olduğu bölgeye en az 5 dakika uygulayınız (pamuk kullanabilirsiniz). Parmak uçlarınızla lekelerin olduğu bölgeleri hafif hafif bastırmadan yarım dakika oğuşturunuz. Daha sonra tekrar 5 dakika etki ettiriniz. 5 dakikalık etki ettirme süresi tamamlandıktan sonra en az 2 saat ellerinizi yıkamayınız. Bu işleme lekeler kaybolana kadar haftada 3 kez devam ediniz. Tüm bu işlemlere başlamadan önce ellerinizi 2-3 dakika ılık suyun içerisinde yumuşatmanız daha etkili olur.

   Kesinlikle kullanılmış olan yulaf samanı suyunu ertesi ve daha sonraki günler için kullanmayınız. Her defasında taze olarak hazırlanması ve kullanılması gerekir. Yulaf samanı suyunu hazırladıktan, süzdükten ve ılıdıktan hemen sonra uygulayınız. Yulaf samanı suyunu bir kaba alıp ellerinizide 5 dakika daldırabilirsiniz. Hazırlanan yulaf samanı suyunun, üzerinden 10 saat geçtikten sonra haricen veya dahilen hiçbir şekilde kullanılmaması gerekir.
   Bronşit ve bronşite bağlı nefes darlığı

   Bir tatlı kaşığı dolusu yulaf samanını kaynamakta olan bir bardak suya atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 5 dakika kaynatınız. Soğuduktan sonra süzünüz. Üç hafta boyunca haftada 2 çay bardağı içilir. Üç haftadan sonra şikâyetin seyrine göre devam edilir. Her içim için yulaf samanı suyunu taze hazırlamak şarttır. Kesinlikle 10 saatten fazla beklemiş yulaf samanı suyunu haricen veya dahilen kullanmayınız.
   KOAH ve yulaf samanı

   Tıp dilinde, Kronik Obstruktif Akciğer Hastalığı olarak bilinen ve kısaca KOAH olarak adlandırılan bu rahatsızlıkta yulaf samanı kürü yardımcı ve destekleyicidir.

   Vitiligo (vit-ih-Li-go) cildin melanin pigmentini kaybetmesi ve buna bağlı olarak ciltteki oluşturduğu beyaz lekelerle bilinen bir cilt lekesi rahatsızlığıdır. Cilt ve deride cilde rengini veren melanin pigmentinin üretildiği hücrekerde görülen bir çeşit rahatsızlık neticesinde bu hücreler melanin üretmemeye veya ölmeye başlamakta, sonuç olarak biçimsiz beyaz cilt lekeleri görülmekte ve bu durum saç ve gözlere de bulaşabilmektedir.

   Vitiligo hastalığının kesin bir tedavi çaresi yoktur. Ancak değişik tedavi ve vitiligo ilaçları yöntemleri ile ciltteki pigment kaybı ve beyazlamayı durdurmak ve yavaşlatmak amaçlanmaktadır.
   Vitiligo rahatsızlığının en önemli belirtisi ciltte görülen süt beyazı cilt lekelerinin mevcudiyetidir. Bunun yanısıra saç, bıyık, ense, kaş, sakal gibi bölgelerde görülen renk grileşmeleri de vitiligonun önemli belirtilerindendir. Göz kirpikleri ve saçların erken kırlaşması, ağız içi mukozada renk kaybı, göz retinadaki renk değişmeleri de diğer önemli vitiligo belirtilerindendir. Vitiligo her ne kadar tüm vücutta görülebilse de genelde güneş ışığı ile temas eden vücut bölgelerinde görülmektedir. Kısmi bölgesel veya genel olarak vücuda cilde yayılmış olabilmektedir. Vitiligo hastalığı bazen kendiliğinden iyileşebilmekte, çoğu zaman ise cilde yayılmaktadır.

   Şayet sizin de cildinizde yaygın lekeler şeklinde beyazlıklar varsa, ailenizde vitiligo geçmişi bulunuyorda ve güneş hassasiyeti, cilt hastalığı ve şikayetleriniz, erken saç beyazlaması, stresli bir yaşam, son 3 ay içerisinde şiddetli güneş yanığı ve cildinizde alerjik reaksiyonlar gördüyseniz, hemen bir cildiyeciye gitmenizde fayda vardır. Günümüzde deriden biyopsi alınarak ve değişik teşhis yöntemleri ile vitiligo rahatsızlığınızın olup olmadığı cilt doktorlarınca teşhis edilebilmektedir.

   Vitiligo hastalığının net bir sebebi bilinmese de çoğu bilimsel çevreler, bunun bir otoimmün bağışıklık sistemi rahatsızlığı olduğunu kanaati yaygındır.

 156. diz kapagımın arkalarında çatlamalar var ne önerebilirsiniz ayrıca saçlarım saçkıran oldu geçirmek için ne yapabiliriz
  ve adet düzensizliği çekiyorum bu sürekli oluyo

 157. ömer beyben 38 yaşındayım 3.çü cocoguma doğum yaptım 1yıl önceşekerim cikti hamıleliyim de şeker cıktı daha önce şeker ilacı kullanmadım sızın ılacınızdan aldım bıgun elıme gecdı ama kullanamıyom cunku cocuk emzırıyom ne önerılsınız cocugumun doktoru ızın vermıyom sutten keseyım cunku erken doggum oldugum ıcın ızın vermıyor ben bıde kılo verdım sekerden olurmu sekerım 344 yukselmısdı kolestırolumde yuksek sızden aldıgım ılacları ıceyımmı benı bılgılendırırsenız tesekkur ederım ıyı gunler

 158. ben yaklaşık 3 kutu ve ebegümecili çay tükettim ve çörekotu da aldım bunu kanal 7 programlarını hiç kaçırmazdım am a bir şey değişmedi 130 kg den 120 kg ye düştüm bir müddet sonrada geri aldım bunun üzerine merkezinizi aradım bunum faydasını pek göremedim dozu biraz arttırsak faydası olurmu dedim onlarda artıramayız en fazla öğünde 2 tablet olur dediler bizde inandık ha şimdi zayıflarız ha yarın diye umutlanıp durduk yapabildiğim kadar sporda yapıyordum simdi bacaklarında şişti ne yapabiliriz kabahat bizdemi sizi şeçtiğimiz için belki başka ilaç deneseydik şimdi zayıflamıştık sağlığımızıda kaybetmedenkendimize gelirdik al şimdi yattık kaldık spor da yapamıyoruz böbreklerdede sorun başladı kilolar aldı başını gidiyor piskolojim bozuldu bu genç yaşta bu hale geldik lütfen anlayın beni yazıma devam edemeyeceğim çünki moralim gittikçe bozuluyor sonumu düsünemiyorum 130 140 150 200 250 daha sonra vucut iflas edecek [zaten başlamış durumda] ondan sonra gideceğiz aceba merak ediyorum zayıflattığı birisi varmı varsa lütfen siteniz de yayınlarsanız görürüz

 159. ben my slimeri kullanmak istiyorum ama ücreti çook fazla buluyorum bu nu daha uygun bi fiyata satamaz mısınız çünkü bu ürüne ihtiyacımız var bi ev hanımı olarakta bu parayı bulmak zor oluyor yardımlarınızı beklıyorum

 160. mrb hocam sivilce için verdiğiniz tarifte kırmızı turp derken bildiğimiz içi beyaz dışı kırmızı turpları mı kasdediyosunuz yoksa içi renkli olan turplarımı

 161. merhaba hocam ben annem için bişeyler sorcam hemen hemen her hastalık var boyun fıtığı ve kireçlenme var boynu çok az dönderebiliyo çok ağrıları var ayrıca bel kemiğinde ağilme var bu düzelmezmi ayrıca belide çok ağrıyo astımı var çok ufak bir kokudan öksüreğe boğulabiliyo çok kısa sürede dönerseniz, yardımcı olursanız çok seviniriz şimdiden Allah razı olsun

 162. ömer coşkun denen bu adamın tuzağına sakın düşmeyin bu adam sahtekarın en önde gideni….benim babam akciğer kanseriydi biz bu üç…… inandık babamı 100de 100 iyi edeceğini syledi ama bu üçkağıtçının werdiği ilaçlar babamı daha kötü hallere soktu yok halimizle aldığımız ilaçlarda çöpe qittii bu üç….. inanmayınnnn

 163. sayın hocam benim sormak istediğim şu 21günlük diyetinizi sitenizde gördüm bende uygulamak istiyorum 1.53 boy 93 kiloyum en az 40kilo vermem lazım 21günlük ilk diyete inşallah 10kilo verdiğim zaman ikinci 21günlük diyette kabak,sinameki kullanıcakmıyım bunu sorucaktım hayırlı geceler hocam.

 164. 30 yaşındayım 83 kiloyum kilo vermek istiyorum sizce ömer bey sizin verdiginiz zayıflama haplarıyla zayıflayabilirmiyim en çok hangisini önerirsiniz

 165. slm yaklaşık 4 ay önce sigaratör tablet aldım ve 7 gunde sıgarayı bıraktım ve 4 aydır hıc ıcmedım ama cok fecı sekılde kılo almaya başladım bana yardımcı olrumsunzu lutfen onerebılecegınzı bır ılac varmı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir