angelina jolie sarımsaklı çay diyeti ile zayıflama sırrı

angelina jolie sarımsaklı çay diyeti ile zayıflama ve kilo verme sırrı

Angelina Jolie’nin kullandıgı Sarımsaklı Çay diyeti hollywood yıldızları arasında yaygınlaşan ve daha sonra tüm dünyada geniş halk kitlerlerinin uygulamaya koyuldukları bir diyet türüdür. Sarımsaklı çay diyeti sarımsak ve yeşil çayın yğ yakıcı metabolizma artıran özelliklerini bir araya getiren bir diyet formülüdür. Angelina Jolie zayıflama hapı ile olduğu kadar Zayıflama çayı ile de konuşulacağa benziyor. Angelina jolie zayıflama çayı formülü hakkında bilgi edinmek için yazıyı okuyunuz.

Angelina Jolie, Brad Pitt’in bebeğini dünyaya getirdikten sonra, üç hafta içinde tam 11 kilo vererek herkesi şaşırttı. İşte Angelina Jolie’nin formülü…

Bebeğini emzirdiğini söyleyen Jolie, basına küçük sırrını da açıkladı: Sarımsak çayı! Bebeğini en iyi şekilde besleyebilmek için yemekten kısmadığını söyleyen güzel yıldız, zayıflamak için Afrika gezisi sırasında yerlilerden öğrendiği bir yöntemi uyguluyor.

Bağırsakları çalıştırma özelliği olan çay, yağları yakmada da etkili. Sadece bu çayı içerek, emzirerek ve yoga yaparak üç hafta içinde 11 kilo verdiğini söyleyen güzel yıldız, çayın nasıl hazırlandığını da anlattı.

İşte sarımsaklı çay tarifi :

* Küçük bir zencefili soyun ve 2 fincan suyla kaynatın.
* 6 dakika kaynadıktan sonra içine 2 diş ezilmiş sarmısak, 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı limon suyu ekleyin ve karıştırın.
* Çay soğuduktan sonra süzün ve sabah akşam soğuk olarak için.

Merak ettiğim Brad Pitt bu duruma nasıl katlanıyor.. Yani karşınızda muhteşem bir afet, fakat hatun sabahtan akşama kadar sarımsaklı çay içiyor, yanına yaklaşamıyorsun.. Çekilecek çile değil doğrusu…

Gülü seven dikenine katlanır dedikleri bu olsa gerek…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir