Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi İstanbul Doktorları, Online Randevu İletişim Telefon numarası

İstanbul Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi, Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Doktorları, Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Online Randevu, Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi İletişim, Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Telefon numarası

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi, İlk olarak Hastanemiz yanında bulunan poliklinik binamız 1966 yılında Dispanser olarak hizmete girmiştir. Daha sonra yanına ilave bina inşa edilerek 30 yataklı hastaneye çevrilmiş; kısa sonra ise hastane tekrar Dispansere çevrilerek 4 katlı bir bina daha inşa edilmiştir. Böylece 2142 m² alan üzerinde üç bina olarak Dispanser hizmeti vermeye devam etmiştir. Hastane ana binamız, 1980 yılı Haziran ayında SSK İstanbul Meslek Hastalıkları ve Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi olarak hizmete girmiş; uzun yıllar bu şekilde sigortalılara hizmet vermiştir.

Bostancı– Gebze arasında sanayileşmenin artması, nüfus yoğunluğu ile sigortalıların artmasına neden olmuş; bu bölgedeki sigortalılara günlük poliklinik hizmetlerini yürütmekte olan Dispanser yetersiz kalmıştır. İstanbul’da yeni yataklı sağlık tesisi açılmaması nedeniyle hizmet hastanesi gereksinimi oluşmuştur. Bu gerekçelerle mevcut Dispanserle birlikte Meslek Hastalıkları Hastanesi olarak kullanılan ana binamız birleştirilerek; 1991 yılında SSK Kartal Hastanesi adı altında genel hizmet hastanesi statüsünde hizmet vermeye başlamıştır. Meslek Hastalıkları Hastanesi Süreyyapaşa’da yapılan yeni binaya taşınmış ve hizmetine halen devam etmektedir.

Hastanemiz ana binası, 1993 -1994 yılları arasında geniş bir onarım ve tadilat geçirmiş ve üç bina ile Sağlık Bakanlığı’na devir zamanına kadar SSK Kartal Hastanesi olarak hizmet vermiştir.

Hastanemiz bünyesinde hizmet veren Doğumhane ve Kadın Doğum Servisi ile Çocuk Hastalıkları ve Çocuk Cerrahi servislerimiz Temmuz 2004 tarihinde Yakacık Devlet Demiryolları Hastanesi binasına taşınmıştır. Hastanemizde tekrar 2005 yılında Kadın Hastalıkları Polikliniği açılmıştır.

Sağlık Bakanlığı’na devir ile Kartal Devlet Hastanesi ismi ile hizmete devam eden hastanemiz, Haziran 2005’te İstanbul Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi ismini almıştır.

26 Haziran 2006 yılında Taşocakları Mevkii’nde Poliklinik binamız hizmete girmiştir. Poliklinik binamız tamamen vatandaş yardımlarıyla yapılmıştır. Poliklinik binamız hastalarımıza daha iyi hizmet verme amacının yanı sıra; Acil durumlarda Acil Hastanesine dönüştürülmek üzere planlanmış ve her düzenleme yapılmıştır. Acil durumlarda 105 yatak kapasiteli Acil Hastanesine dönüştürülebilecek durumda yapılandırılan Poliklinik binamız 4 ameliyathane ve helikopter pistine de sahiptir.

18 Ağustos 2006 tarihinde ise Büyükada Hüseyin Kural Devlet Hastanesi hastanemiz bünyesine ek hizmet binası olarak bağlanmıştır.

Doktorlar

Dr.Musa BAYDAR (Acil ) Dr.Yeliz KAHRAMAN (Acil) Dr.Mahir DÖNMEZER (Acil) Dr.Sena SAYAN (Acil) Dr.Ayça Nihan ERALEMDAR (Acil) Dr.Ahmet SEVÜK (Acil) Dr.Ertuğrul GÖKHAN (Acil) Dr.Hüseyin ZORA (Acil ) Dr.Mehmet SAYINER (Acil ) Dr.Beyza BENLİDAYI (Acil) Dr.Fırat KIRKKAYA (Acil) Dr.İsmail ULUS (Acil),

Dr.Kemal TEMİZ (Anestezi ve Reanimasyon) Dr.Handan AYERDEN (Anestezi ve Reanimasyon) Dr.Sıtkı BAĞDADI (Anestezi ve Reanimasyon) Dr.Reyhan FİDAN (Anestezi ve Reanimasyon) Dr.Asuman DİNÇER (Anestezi ve Reanimasyon) Dr.Nevin KESKİNORAK (Anestezi ve Reanimasyon) Dr.Bekir Tayfun GÜRSU (Anestezi ve Reanimasyon ) Dr.Süreyya ARAY (Anestezi ve Reanimasyon)

Dr.Noyan COŞKUN (Beyin Cerrahi) Dr.Cem ORHON (Beyin Cerrahi) Dr.Mete GÖKÇEN (Beyin Cerrahi), Dr.Ayten Zehra YAVUZ (Biyokimya) Dr.Gülen BAÇARU (Biyokimya) Dr.Ayfer KARA (Biyokimya), Dr.Eznik MENEŞYAN (Cildiye) Dr.Fatma BERAZİOĞLU (Cildiye), Dr.Emine ATAĞ (Çocuk Hastalıkları) Dr.Gamze ÖZSOY (Çocuk Hastalıkları) Dr.Neriman VAROL (Çocuk Hastalıkları) Dr.İlknur CANKURT (Çocuk Hastalıkları ) Dr.Ahmet Remzi ÇETİNKAYA (Çocuk Hastalıkları), Dr.Rüstem ŞİŞİK (Dahiliye) Dr.Serkan ELARSLAN (Dahiliye) Dr.Esen KÜÇÜK (Dahiliye ) Dr.Ertuğrul AYDIN (Dahiliye) Dr.Metin BİCAN (Dahiliye )

Dt.Gülten AKGÜN (Diş) Dt.Arife KILIÇ (Diş) Dr.Mustafa CİNGİRT (Diş) Dr.İbrahim Halil PEKER (Diş) Dt.Aslıhan TOKER (Diş) Dt.Ayşegül AKSOY (Diş) Dt.Erdinç ACIR (Diş) Dt.Hatice ŞENGÜL (Diş) Dt.Mücella LERMİ (Diş) Dt.Neşe USTA (Diş) Dt.Serpil SAYGIERDEM (Diş) Dt.Seraceddin CENK (Diş) Dt.Buket SİVRİKAYA (Diş) Dt.Esra ARTUT (Diş) Dt.Nigar KALEMOĞLU (Diş) Dt.Göker ŞAHİNBAŞ (Diş) Dt.Gülşen ESMER (Diş) Dt.Meral Deniz KARABULUT (Diş) Dr.Semiha AKSAKAL (Diş)

Dr.Şahin BAYRAK (Fizik Tedavi) Ayşegül KARAHAN KOKİNO (Fizik Tedavi)

Dr.Mustafa TANIDIR (Genel Cerrahi) Dr.Tuncer BABÜR (Genel Cerrahi) Dr.Abdülhamit ÖZDOĞAN (Genel Cerrahi) Dr.Habip BAYRAM (Genel Cerrahi) Dr.Murtaza ÜLGER (Genel Cerrahi) Dr.Ahmet ŞİMŞEK (Genel Cerrahi) Dr.Mustafa ŞATIROĞLU (Genel Cerrahi) Dr.Gürsel ÇIĞ (Genel Cerrahi) Dr.Attila YILDIRIM (Genel Cerrahi) Dr.Maksut ESENTÜRK (Genel Cerrahi) Dr.Rafet SAĞLIK (Genel Cerrahi) Dr.Mehmet Durmuş KURT (Genel Cerrahi) Dr.Enis GÜMÜŞTEKİN (Genel Cerrahi) Dr.Mustafa ULAK (Genel Cerrahi) Dr.Mehmet Güray DUMAN (Genel Cerrahi ) Dr.Hakan YILMAZ (Göğüs Cerrahi) Dr.Rıdvan BİLGİN (Göğüs Hastalıkları) Dr.Sedat SİVASLIOĞLU (Göğüs Hastalıkları) Dr.Ömer ALTUNTAŞ (Göğüs Hastalıkları), Dr.Mustafa YÜZBAŞIOĞLU (Göz Hastalıkları) Dr.Osman ŞALKACI (Göz Hastalıkları) Dr.Ahmet Hamdi DİNÇ (Göz Hastalıkları) Dr.Ayşin Tuba KAPLAN (Göz Hastalıkları) Dr.Handan GİRAY (Göz Hastalıkları), Dr.Tahir CEYLAN (İntaniye) Dr.Cahide SAÇLIGİL (İntaniye),

Dr.Hulusi LEVENT (Kadın Hast. ve Doğum) Dr.Seval YILDIRIR (Kadın Hast. ve Doğum) Dr.Servet SEPKİN (Kadın Hast. ve Doğum) Dr.Fatma ŞENTÜRK YAZICI (Kadın Hast. ve Doğum) Dr.Vural YÖRÜKALP (Kadın Hast. ve Doğum) Dr.Abdülkadir SAĞKOL (Kadın Hast. ve Doğum) Dr.Özer OCAKLI (Kulak Burun Boğaz) Dr.Sema SERİM (Kulak Burun Boğaz) Dr.Cenap Candan ERTEKİN (Kulak Burun Boğaz) Dr.Fethi ESKİN (Kulak Burun Boğaz) Dr.Selami ŞAHİN (Kulak Burun Boğaz) Dr.Hikmet DULUNDU (Kulak Burun Boğaz) Dr.Ertuğ KORUYUCU (Kulak Burun Boğaz),

Dr.Birol TUNALI (Kalp Damar Cerrahi) Dr.Fatih İDİZ (Kalp Damar Cerrahi), Dr.Tahir BEZGİN (Kardiyoloji), Dr.Nihal Karabiber (Mikrobiyoloji Uzmanı) , Dr.İzzet DEMİRCİ (Nöroloji) Dr.Ayşegül ÇUBUK (Nöroloji ) Dr.İsmail TUZLU (Nöroloji), Dr.Abdülbaki BAŞ (Ortopedi) Dr.Güngör DIMIŞKI (Ortopedi) Dr.Anday TATAR (Ortopedi) Dr.Adnan KONAL (Ortopedi) Dr.Mehmet Ali ELGİN (Ortopedi) Dr.Mehmet Kuddusi POLAT (Ortopedi) Dr.Selçuk ŞEN (Ortopedi) Dr.Turan KARDAŞ (Ortopedi) Dr.Turan ULKAT (Ortopedi), Dr.Aysun BARLAS (Patoloji) Dr.Mehmet Hamdi COŞKUN (Patoloji) Dr.Filiz CÖMERT (Patoloji) Dr.Aygün GÜLHAN (Patoloji) , Dr.Selçuk KUYUBAŞI (Plastik Cerrahi) Dr.Meryem GÜLÜMSER (Plastik Cerrahi), Dr.Celalettin KUTCAN (Psikiyatri) Dr.Müge COŞKUN (Psikiyatri) Dr.Çisel ALGAN (Psikiyatri), Dr. Yücel SEVER (Radyoloji) Dr.Berrin ALKAN (Radyoloji) Dr.Rafet ÇAKMAKÇI (Radyoloji) Dr.Ahmet Nedim KAHRAMAN (Radyoloji), Dr.Alican ARICAN (Üroloji) Dr.Atıf KARAKAYA (Üroloji) Dr.Deniz ERSİN (Üroloji) Dr.Hatay DUMLUPINAR (Üroloji) Dr.Mehmet Kırdar SARUHANLIOĞLU (Üroloji) Dr.Kamil ALPAY (Üroloji) Dr.Namık Kemal ÖZALP (Üroloji) Dr.Turgay ÖZTÜRKMEN (Üroloji) Dr.Gürsel GÖKSU (Üroloji) Dr.Cebbar CANDEMİR (Üroloji)

“Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi İstanbul Doktorları, Online Randevu İletişim Telefon numarası” üzerine 5 yorum

  1. not: yorum Dr hulusi levent ten şikayetçiyim. onun yüzünden neredeyse canımdan oluyordum not: yorumun bundan sonraki kısmı kişisel hakaret içerdiği için etik kurallrı gereği yayınlanmammaktadır.

    1. hatice hanım lütfen şikayetinizi hakaret boyutuna getirmeden yapınız. neticede karşınıda bir kadın doğum mütehassısı var. Eğer mesleki ihmal vs den şikayetçiyseniz bunun yeri burası değildir.

  2. dahiliye doktoru metin bican bey size ulaşmam lazım lütfen bana mail yazınız. .29 mayıs hastanesinden hastanızım..gittiğinize inanamıyoruz:/

  3. sayın Rafet SAĞLIK hocam. Size acil ulaşmalıyım. Annem sayın Turgay ÇETİN hocamızın ayrılmasından sonra doktoru sizdiniz. Size ulaşamıyorum. Annemin rahatsızlığı tekrar nüksetmeye başladı. Eğer bana cep telefonunuzu bir mail atarsanız ivedi sizi ararım. teşekkürler… yalcinkelemci@hotmail.com

  4. hulusi hocam.size çok teşekkür ediyorum.beni sağlığıma kavşturduğunuz için.iyiki varsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir