Erken Boşalmayı Geciktirici Bitkiler Doğal Çözümler ve Boşalma Geciktiren Yöntemler

Erken Boşalmayı Geciktirici Bitkiler Doğal Çözümler ve Boşalma Geciktiren Yöntemler

Alternatif Tıp Çözümleri ile erken boşalmayı geciktirmek mümkündür. Erken Boşalmayı Önleyen Bitkiler ve bitkisel çözümler ile boşalma tedavisi oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Bu makalemizde sizlere hem erken boşalma tedavisi için bitkisel çözüm yolları hakkında bilgi verecek hem de boşalmayı geciktiren yöntemler ve teknikler hakkında önemli ipuçlarına değineceğiz.

Erken boşalmaya bitkisel çözüm yolları:

1-Bal ile mentol karıştırılır, cinsel ilişkiden 3-5 dakika önce penise sürülür. Bu, erkeğin kolay sertleşmesini ve geç boşalmasını sağlar. Mentolde bulunan ferahlatıcı serinlik ise partnerinizin ilişkiden daha fazla zevk almasını sağla­yacaktır.

2- 200 gr. Bal, 100 gr. dövülmüş turp tohumu ile karıştı­rılır sabah ve akşam birer kahve kaşığı yenilir. Bu karışım boşalmayı geciktirecektir.

3- Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini bir bar­dak suda 1-2 dakika kaynatın, biraz soğuduktan sonra için. Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek ve rahatlamanızı sağlaya­rak erken boşalmanızı geciktirecektir.

4- Melisa, Sarı kantoron gibi doğal rahatlatıcı bitki çay­larını içerseniz, sinir sisteminiz rahatlar ve daha başarılı bir cinsel temas sağlarsınız.
Bunlar gibi birçok şifalı bitki formülleri vardır. Kişilere ve kullanım sıklıklarına göre değişik sonuçlar verebilir.

Bazı besinlerin karın doyurmanın yanında afrodizyak etkiside bulunuyor. Bazı sebze, meyve ve bitkiler yenildiğinde ruhu ve cinsel isteği besliyor. Bu tür yiyecekler, cinsel isteksizlik­ten ve bazı psikolojik durumlardan kaynaklanan erken boşalma­nın tedavisi için faydalıdır.

erken boşalan erkekler bitkisel tedavi

Bilinen En Etkili Afrodizyak Yiyecekler:

Muz-bal-ceviz : Muz, magnezyum açısından zengindir. Aynı zamanda mutluluk hormonu endorfin açısından da zengin olması, afrodizyak etki yaratır. Ancak afrodizyak etkiyi maksimuma çıkarmak isteyenler, muzu bal ve ceviz eşliğinde yiyebilirler. Tabii kilo problemleri yoksa…

Çilek : Afrodizyak yiyecekler denildiğinde ilk akla gelen çilektir içeriğindeki vitaminler, cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırdığından cinsel istek artar. Aynı zamanda endorfin ve serotonin salgılanmasını sağlar.

Badem-fındık-ceviz : İçeriğindeki doymamış yağ asitlerinin cinsel isteği arttırıcı etkisi nedeniyle en önemli afrodizyaklardandır. Ancak kalori bakımından günde 8 adetten fazla yenilmemesi öneriliyor.

Çikolata : Bilimsel açıklamalar, çikolatanın içeriğindeki ‘Phenylethylamine’ adlı kimyasal maddenin insana mutlu luk hissi verdiğini, cinsel heyecanı arttırdığını ortaya koyuyor.

İstiridye-havyar : Erkekler üzerinde etkilidir. Prostat. bezlerine doğrudan etki eden çinko bakımından zengindir Çinko, erkeklik hormonlarının yapımının artmasına neden olur. Cinsel isteği arttırır.

Hindi : Çinko bakımından istiridyeden daha zengindir.

Tarçın-vanilya : Kokusuyla insanı büyüleyen bu baharatlar, merkezi sinir sistemine etki ederek cinsel isteği arttırır.

Erken boşalmayla baş etmede diğer egzersizlere göre uygulanması daha kısa ve basit olan yöntemleri açıklayalım.

1- Tao yöntemi:
Cinsel birleşme sırasında erkek gidip gelirken, tam bo­şalacağını hissettiği zaman pelvik kaslarını kasar. Cinsel birleşme sırasında boşalacağınızı hissettiğiniz, zaman peni­sinizi dışarı çekip 15-20 saniye pelvik kaslarınızı kasarak boşalma hissinizi geri döndürmüş olursunuz. Bu döngüyü, tekrarlayabildiğiniz kadar uygulayın. Bir iki hafta içerisinde boşalmanızı geciktirmeniz mümkün olacaktır.

2-Erkek, uyarılmalar sonucu artık boşalacağını hissetti­ği anda penisini dışarı çekerek, hareketsiz kalır, derin nefes alıp vererek karın adalelerini sımsıkı kasmalıdır. Bu boşal­ma hissini geri döndürür. Bu egzersizi boşalmadan birkaç kere uygulayın. Erkek karın adalelerini kasarken, aynı anda pelvik kaslarını da kasabilir.

3-Erken boşalma sorunu olan eşlere bir çok seks tera­pisti tarafından verilen bir ev ödevi:
Seks terapistleri, eşlerin belli bir süre penetrasyon ol­maksızın, yani penis vajinaya girmeden sevişmesini tavsi­ye eder. Buradaki amaç eşlerin kendi cinsel hazzını düşün­mek yerine, birbirlerinin ortak hazzını düşünmelerini sağ­lamaktır. Penetrasyonun olmadığı bir cinsel temas eşlere cinselliğin farklı boyutları olduğunu da öğretmektedir. Bu tür cinsel ilişki, erkeğin boşalma kontrolü kazanmasını sağ­lar. Bir veya iki hafta bu egzersizi yapmanızı öneriyoruz.

4- Erkek, nefesini 5 dakika kadar tutabilmeyi başarırsa boşalmayı rahatlıkla kontrol edebilir. Nefes tutma egzersiz­lerine 30 saniye, 1 dakika ve 2 dakika olarak başlanmalıdır. Boşalma anında durun nefesinizi tuttuğunuzda boşalma hissiniz hızlıca geri dönecektir. Bu egzersizi iki üç defa tek­rarlamanız yeterli olacaktır. Bir hafta sonra olumlu sonuç almanız mümkündür.

5- Boşalma anı yaklaştığında ilişkiyi kesip ön sevişme­ye devam edin. Sonra tekrar ilişkiye başlayarak bu döngü­yü tekrarlayın. Bu cinsel ilişkide boşatmayacaksınız. Boşal­ma başka bahara diyerek bu egzersizi 1-2 hafta, gerekirse daha uzun bir süre tekrarlayın.

6-Bazı araştırmalar yoga yapan erkelerin, öncesine göre daha geç boşaldığını gösteriyor. Yoga fiziksel ve psikolojik egzersizlerden oluşur. Yoga yöntemlerini kitaplardan, in­ternetten ve yoga kurslarından öğrenebilirsiniz.

7- Seks terapisti Dr. Paulo Anino’nun cinsel rehabit-ilasyon merkezine gelen bir kişi: Mastürbasyon yaptığında 10-15 dakikada boşaldığını, fakat eşiyle ilişkiye girdiğinde, 1-2 dakikada boşaldığını söyler.

Dr. Paula Anino bu kişinin penisinin, vajinanm ıslaklı­ğına ve sıcaklığına karşı çok duyarlı olduğu sonucuna varır. Bu kişiye, prezervatifin içine birkaç damla zeytinyağı dam­latmasını ve bu şekilde mastürbasyon yapmasını tavsiye eder. Bir iki hafta eşiyle cinsel ilişkide bulunmasını yasak­lar. Kişi daha sonra doktoru arar, boşalmanın normale dön­düğünü söyler ve teşekkür eder.

Boşalma sorununuz bu tiptense, ki sünnetli erkeklerde çoklukla görülen bir durumdur. Penisin, alışık olmadığı vajina ortamına, bir şekilde alıştırılması gerekmektedir. Penis vajina içi sıcaklığa ve kayganlığa alışık hale geldiğin­de boşalma sorununuzun ortadan kaktığını göreceksiniz.

 

“Erken Boşalmayı Geciktirici Bitkiler Doğal Çözümler ve Boşalma Geciktiren Yöntemler” üzerine 2 yorum

  1. 3 aylık evliyim ve evliliğimin ilk gününden beri adeta kabus ve cehennem hayatı yaşıyom. ne zaman cinsel ilişkiye girmeye kalksam 30 saniyede boşalıyorum veya hiç ereksiyon olamıyorum. müthiş bir heyecan duyuyorum ve soğukkanlılığımı koruyamıyorum. Eşim her fırsatta başıma kalkıyor ve boşanacağını söylüyor. Ne yapmalıyım yalvarırım yardım edin. yoksa intihar etmeyi düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir