cilt lekelerine yumurta kabuğu-yumurta akının ve kabuğunun faydaları neler

cilt lekelerine yumurta kabuğu-yumurta akının ve kabuğunun faydaları neler

Cilt lekelerinden muzdarip olanlar ve bitkisel çözüm kürleri ile şifa arayanlar için yumurta kabuğu doğal kürü gerçektene tkili oluyor ve fayda sağlıyor. Şimdi sizlere yumurta kabukları ile ciltte leke tedavisi nasıl yapılır ve yumurta kabuğunun cilde faydaları nelerdir kısaca bir anlatalım.

Cilt lekeleri için limon suyu ve yumurta akının faydaları yadsınamaz. O nedenle de bir çok cilt lekesi formülünde bu iki besin maddesinden doğal çözüm olarak bolca faydalanılır. Cilt lekelerinin iyileşmesi için televizyonlarda da uzmanlar değişik fikirler veriyor. Örneğin Kanal 7 ekranlarından, evlerimize konuk olan İkbal Gürpınarın Mutfağı adlı programın, onuğu, Dr Elmira İnal’dan, cilt lekeleri için doğal bir tarif önerisi geldi.

GEREKLİ MALZEMELER

– 1 adet yumurtanın akı,
– 1/2 limonun suyu,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Limon suyunu, yurta akı ile karıştırıp, bir pamuk yardımı ile, aşağıdan yukarıya doğru cildinize sürün. Lekeleri gidermek için, oldukça etkili olan bu yöntem, kuru ciltler için, gün aşırı, yağlı ciltler için ise, haftada 1 kez uygulanır.

yumurta kabuğunun cilde faydaları,cilt lekelerine yumurta kabuğu,yumurta kabuğunun faydaları,yumurta kabuğu cilt,
yumurta akı limon maskesi,yumurta kabuğu limon suyu,limon suyu sarımsak yumurta kabugunun faydası,limon kabuğundan nasıl faydalanılır,cilt lekelerine limon suyu,yumurta akı cilde nasıl uygulanır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir