lazerle göz altı morluğu tedavisi-göz çevresi morlukları lazer tedavi ile nasıl geçer

lazerle göz altı morluğu tedavisi-göz çevresi morlukları lazer tedavi ile nasıl geçer

Gözaltı morluklarını geçirmek için denemediğiniz doğal yöntem ve bitkisel tedavi kürü kalmadı ama yine de geçmiyor diyorsanız sizlere bir de göz altı morluğunu geçiren lazer tedavisi ni önereceğiz. Lazer yöntemi yeni bir yöntem olmasına rağmen göz çevresi morarması için oldukça etkili ve kesin bir iyileşme sağlıyor.

Göz Altı Morlukları Tedavisi | Lazerle Göz Altı Morluğu Ameliyatı
Göz altı morlukları tedavisi lazer ile kesin ve kalıcı çözümü, göz çevresi morluklarının ve gözaltı morluğunun tedavi yöntemlerini öğrenmek için okuyunuz.

Göz Altı Morluğu ve Tedavisi

Gözaltı morlukları çoğunlukla genetik kökenlidir, yani gözaltı morluğu olan kişilerin genellikle anne ve babalarında da bu vardır. Açık tenlilerde olmakla beraber esmer tenlilerde daha sık rastlanan bir durumdur. Göz çevresindeki kan damarlarının cilde yakın olması, ya da bu damarlarda yağ torbalanması nedeniyle dolaşımının iyi olmaması gibi nedenlerle görülebilir.

Ayrıca bu bölgede bulunan ciltte pigmentasyon (koyu renk oluşması) fazlalığından yani cilde rengini veren hücrelerin fazlalığından olan en sık görülen tipidir. Sıklıkla da her ikisi birden yani hem torbalanma hem de aşırı pigmentasyon bulunur. Alt kapakta olduğu gibi sıklıkla kirpiklerden kaşa kadar üst kapağı da kaplar.

Gözaltı morlukları çevresel koşullardan kolaylıkla etkilenir. Stres, yorgunluk, uykusuzluk, sigara içmek, alkol almak morlukları artırabilir.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan göz çevresi botox uygulamalarının da göz torbalanmasını ve morluğunu artırıcı etkisi vardır.

Bu göz altı morluklarının giderilmesi hastadan hastaya değişmekle birlikte düzgün bir tedavi ile giderilebilir. Gözaltında ve göz çevresinde dolaşımı hızlandırıcı, hücreleri yenileyen kozmetik ürünler kullanmak morlukları biraz hafifletebilir ama ciddi bir fayda sağlamaz.

Gözlerinizi çok yormamaya çalışmak; ya da gözü yoran bir işte çalışıyorsanız ara ara gözlerinizi dinlendirmek bir önlem olabilir.

Tedavi:
Piyasada satılan göz altı kremleri bakım losyonları gibi pek çok ürün etki etmez ve genellikle bir fayda sağlamaz.

Göz altı morlukları lazer tedavisi yöntemi en iyi çözümü sunmaktadır ve basit bir estetik ameliyattır. Hastanın durumuna göre bazen her ikisi birden uygulanarak bunlardan büyük oranda kurtulmak mümkündür. Uygulanacak tedavi hastadan hastaya değişmektedir. Bazı hastalara sadece lazer bazılarına sadece ameliyat bazılarına da her ikisini birden uygulamak gerekir. Ameliyatla torbalanmaya neden olan yağ dokuları yer değiştirilerek daha düzgün görünüm sağlanır. İyileşme 5-7 gün kadar sürer. Sadece lazer yapılan hastalarda bazen birkaç seans tekrarlamak gerekir. Tedavi sırasında hasta kesin olarak güneşten uzak durmalıdır.

erkek gözaltı morlukları ameliyatı, estetik cerahi ve göz altı morluk ameliyatı, estetikle göz altı morlukları geçermi, genetik gözaltı morlukları tedavisi, göz altı morluğu, göz altı morluğu lazerle ameliyatı, göz alti morlugunun lazerle tedavisi, göz altı morlukları ameliyat fiyatları, göz altı morlukları ameliyatı istanbul, göz altı morlukları bitkisel tedavisi, göz altı morlukları doğal tedavisi, göz altı morlukları için kimyasal peeling, göz altı morlukları kalıcı çözüm estetik, göz altı morlukları kalıcı tedavisi, göz altı morlukları lazer tedavisi, göz altı morlukları lazer tedavisi olan, göz altı morlukları lazer tedavisi ücreti, göz altı morlukları nasıl geçer, göz altı morlukları tedavisi, göz altı morluklarına lazerle kesin çözüm, göz çevresi kremleri, goz cevresı morlugu en iyi tedavi yöntemi nedir, göz çevresi morluğu tedavisi, göz çevresi morlukları ameliyatı, göz çevresi morlukları estetik ameliyatı, gözaltı morlukları ameliyatı, gözaltı morlukları lazerle tedavi olurmu, gözaltı morlukları tedavisi, gözaltı morluklarına lazer, gözaltı morluklarının giderilmesi, gözaltı ve çevresinin koyu renkli ve morluk için ameliyat, gözl altı morluğu ameliyatı, lazerle göz altı morluk ve kırışıklıkları tedavisi

“lazerle göz altı morluğu tedavisi-göz çevresi morlukları lazer tedavi ile nasıl geçer” üzerine bir yorum

  1. ben 16 yaşımdayım ve bende gözaltında ve göz kapaklarında morluklar var. çok moral bozucu bi görünüme sahibim ve bir çok yöntem denedim, makyajla kapatmaya çalıştım; fakat doğal görünmediğinden banada yakışmıyor. bu lazer tedavisi hakkında kapsamlu bilgi edindim fakat merak ettiğim konu şu : benim yaşım için bu zararlı olur mu bir de fiyatlarını bir türlü öğrenemedim ayrıca devlet hastanelerinde de bu tedavi mümkün müdür acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir