Karaciğer Yağlanmasına Bitkisel Çözüm Pancar Kürü-Karaciğer Yağlanması Nasıl Geçer

Karaciğer Yağlanmasına Bitkisel Çözüm Pancar Kürü-Karaciğer Yağlanması Nasıl Geçer

Karaciğer yağlanması adı verilen karaciğer rahatsızlığı sadece karaciğerin çalışmasını olumsuz yönde etkilemekle kalmamaktadır. Karaciğerde yağlanma, aynı zamanda sivilceler, cilt lekeleri, sedef rahatsızlığı (sedef hastalığı), vitiligo, egzama, kurdeşen (ürtiker) gibi değişik cilt sorunlarına neden olmaktadır. Karaciğer yağlanmasının zararları sadece bunlarla da sınırlı değil. Aynı zamanda saç dökülmesinin nedenleri arasında da karaciğerde yağlanmalar dikkat çekmektedir.

Karaciğeri temizlemek için ilaçlar kullanılmaktadır. Ancak tıbbi çözümlerin yanında karaciğer yağlanmasını geçiren önemli bazı bitkisel kürler ile doğal tedavi olanağı da mevcuttur. Şimdi sizlere Ahmet Maranki Tarifleri ile karaciğer temizleyen kırmızı pancar kürü nasıl yapılır onu açıklayacağız.

Prof. Dr. Ahmet Maranki karaciğer temizliği ve cilt problemleri icin kırmızı pancar kürünü tavsiye ediyor.

karaciğer rahatsızlıkları, saç dökülmeleri, cilt, sedef hastalığı, vitiligo (ala) hastalığı, egzama, kurdeşen (ürtiker) gibi hastalıkların giderilmesi için karaciğerin temizlenmesi gerekir.

Karaciğerin temizlenmesi için kırmızı pancar kürünün uygulanması gereklidir.

Kırmızı pancar kürü:

Önceden iyice temizlenmiş 250 gram kırmızı pancarı dörde bölerek 1 litre kaynar suda 3 dakika kaynatın.

Demlendikten sonra elde ettiğiniz pancar suyunu sabah, akşam ve gece yatmadan önce olmak üzere günde 3 kez aç karnına 1 er bardak için. Bu uygulamaya 3 hafta devam edin.

Her gün taze olarak hazırlanmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir