Diz ağrısı nasıl geçer-Dizlerdeki ağrıya ne iyi gelir-Diz ağrısına bitkisel ve doğal çözümler

Diz ağrısı nasıl geçer-Dizlerdeki ağrıya ne iyi gelir-Diz ağrısına bitkisel ve doğal çözümler

Diz ağrısı genellikle 30 li yaşlardan sonra aşırı kilo, romatizmal hastalıklar, ağır sporlarla uğraşma nedenleri ile hemen herkeste görülebilen bir ortopedik rahatsızlıktır. Diz ağrıları için doğal ve bitkisel tedavi çözüm yöntemi arayanlar için sizlere özel bir takım doğal tedavi yollarını uzmanına sorduk

Diz ağrıları için doğal çamur uygulaması Op. Dr. Feridun Kunak, diz ağrılarınız için doğal çamur formülünü açıkladı. Eğer diz ağrısı çekiyorsanız bu doğal çamur uygulaması diz ağrılarınıza çok iyi gelecektir.

Malzemeler:

• 2 çorba kaşığı (tepeleme) kil

• 2 çorba kaşığı buğday kepeği

• 1 çorba kaşığı deniz tuzu ya da kaya tuzu

• 1 şişe kapağı menekşe yağı

• 1 şişe kapağı biberiye yağı

• Maden suyu

Hazırlanışı: Malzemelerin tamamını karıştırarak bulamaç haline getirin. Bu bulamacı tencereye koyarak vücudunuzun dayanacağı sıcaklığa gelene kadar ısıtın.

Isıttığınız bulamacı dizlerinizde ağrı olan bölgelere uyguladıktan sonra streç film ile fazla sıkmadan hava alabilecek şekilde sarın. Bu uygulamanın diz ağrılarınıza iyi geldiğini göreceksiniz.

“Diz ağrısı nasıl geçer-Dizlerdeki ağrıya ne iyi gelir-Diz ağrısına bitkisel ve doğal çözümler” üzerine 6 yorum

  1. slm hocam kardesımın dız kapagı agrıyo henuz 16 ysındadoktora gıttık kıreclenme olabılır dıyo baska doktorda bu yasta olmaz dıyor boy atmasından ve sıvı kaybı olabılır dıyor oturdukca kalktıkca kutlemeye baslıyo agrısından duramıyo luften yardımcı olursanız senınrım

  2. hocam benm dizlerimde agrı oluyo sürekli doktorum bna kondromın-s adlı bir ilaç verdi yaklasık 2 aydır agırıyo dizimndeki sorun eklem kemiklerim normalden cok az sertmiş ne yapmam gerikiyo şimdiden teşekkür edrm..

  3. hocam diz kapağındaki sıvı bitmesinden dolayı annemin dizlerinde çok fazla ağrı var . diz kapağındaki sıvının bittiği ortopedi doktarları tarafından tetkik yapılarak söylendi. bunun için çözüm olarak ne önerirsiniz

  4. SELAM HOCAM.BENİM YAKLAŞIK OLARAK 1 YILDIR DİZLERİM VE KOLLARIM AĞRIYUOR.KISA SÜREDE YORULUYORUM.DOKTORA GİTTİM.BANA KREM VEYA HAP VERDİ.KULLANMAMA RAĞMEN HALEN GEÇMEDİ.SİZCE BAŞKA HANGİ İLAÇLARI KULLANMALIYIM.ÖĞRETMEN OLDUĞUM İÇİN BU DURUM BENİ ÇOK RAHATSIZ EDİYOR.BANA YARDSIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir