Balgam Söktürücü Bitkiler Ahmet Maranki-Ahmet Maranki'den Balgam Söktürücü Bitkisel Çay Tarifi

Balgam Söktürücü Bitkiler Ahmet Maranki-Ahmet Maranki’den Balgam Söktürücü Bitkisel Çay Tarifi

Balgam şikayeti herkeste görülebilir ama özellikle sigara tiryakileri, tozlu ve partiküllü işlerde çalışanlar, madenciler, solunum yolu enfeksiyonları olanlar ve benzeri kişilerde balgam şikayetleri daha sık görülüyor. Hatta bir kısım kişiler balgamı sökemedikleri için yutaklarında bir tür gıcık hissi ile hayatlarına devam etmek durumunda kalıyorlar. İşte bu kişiler için prof. Dr. Ahmet Maraki, balgam söktürücü bitkisel çözüm ve balgam söktürücü bitkisel çay tarifi veriyor. Tarif Marankiden Şifa Allah (c.c) tan

Balgam söktürmek için ne yapılır? Balgam Balgam Söktürücü Bitkisel Çözüm Kürü nedir? Balgam söktürmek için ne yapmalı?

Prof. Dr. Ahmet Maraki Balgam Sökmek için Keçiboynuzu kürü tavsiye ediyor.

Orta büyüklükte 6-7 adet keçiboynuzunu soğuk su ile yıkadıktan sonra küçük küçük parçalara ayırarak kaynamakta olan yarım litre suya atın ve kısık ateşte 7-8 dakika kaynatın.

Soğuduktan sonra süzerek suyunu cam bir şişeye koyun. Buzdolabında 3 gün muhafaza edebilirsiniz. Her 3 günde bir taze olarak hazırlayın.

Balgam Söktürücü Bitkisel Çözüm Kürünün Kullanımı :

Her gün sabah kahvaltısında ve akşam yemeğinden önce 1 çay bardağı için. 20 gün ara vermeden kullanın. 20 gün tamamlandıktan sonra aynı şekilde 15 gün daha uygulayın. 15 günlük kürü uygularken bir çay bardağı keçiboynuzu kürünün içine bal karıştırın ve için. Saban kahvaltısında ayrıca bal tüketmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir