Adet Söktürücü Bitki Çayları Ahmet Maranki-Adet Söktürücü Bitkiler İbrahim Saraçoğlu

Adet Söktürücü Bitki Çayları Ahmet Maranki-Adet Söktürücü Bitkiler İbrahim Saraçoğlu

Adet söktürmek için neler yapılabilir, bitkisel çözümler ve doğal kür tarifler ile yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda Prof. Dr. Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen Adet Söktürücü Bitkisel Çaylar ile Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen Adet söktürücü bitkiler ve bitkisel yöntemler sizlerle paylaşışacaktır. İnternette pek bulma imkanı olmayan adet sökücü çay tarifleri gerçekten adet gecikmesi olan kadınlar için faydalı olmakta ve diğer Doğal adet söktürücü ilaç ve formüller gibi yan etkileri ve sağlığa zararları riskleri bulunmamaktadır. Şimdi sizlerle sdet söktürmek için bitkisel çözümler ve özellikle de adet söktüren bitki çayları nelermiş bunları paylaşalım…

Adet söktürücü bitkisel çaylar: doğal bitkisel ilaçlar

Ahmet Maranki adet söktürücü bitkisel çaylar olarak maydanoz, civanperçemi, papatya, nane, nergis, kimyon, safran, rezene, anason, havuç tohumu, karabaş otu, misk ve adaçayını öneriyor. Bu bitkilerden hangisi istenirse o bitki, çay şeklinde demlenip içilir. Bu şifalı bitkilerden yapılan adet söktürücü çaylardan günde 3-4 bardak içilmelidir. Bunu ek olarak taze üvez meyveleri tüketmek de adet söktürmeye faydalı olacaktır.

Adet sökücü şifalı bitkiler

Adet söktürücü bitkisel ilaç arayanlar için dereotu tohumu da kullanılabilir. Adet kanamasını söktürmek için 2 çay kaşığı dövülmüş dereotu tohumu ile adet söktürücü bitki çayı hazırlanmasının ve içilmesinin de adet sökmeye yardımcı olacağını söylüyor.

Prof. Dr. Ahmet Maranki adet düzensizliği için zerdaçal bitkisinin çay biçiminde demlenip içilmesinin veya zerdaçalın toz haline getirilerek kullanılmasının etkili olacağını belirtiyor.

Adet sökücü olarak kereviz tüketmenizde fayda var. Civan perçemi ile hatmi çiçeğinin karışımıyla adet söktürücü bitki çayı yapıp içmeyi deneyebilirsiniz.

Ahmet Maranki’nin tüm sağlık ve beslenme önerileri için tıklayın

Tüm adet söktürücü ilaçlar ve tavsiyeler için tıklayın

Konunu anahtar kelimeleri: adet söktürücü bitkiler,adet söktürücü,adet söktürücü bitki,adet söktürücü ilaçlar,ahmet maranki adet söktürücü bitkiler,adet söktürücü bitki çayları,adet söktürücü bitkisel,regl söktürücü bitkiler,bitkisel adet söktürücüler,adet sokturucu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir