Yüzdeki sivilce izleri nasıl geçer Ahmet Maranki-Sivilcelere bitkisel çözüm formülü

Yüzdeki sivilce izleri nasıl geçer Ahmet Maranki-Sivilcelere bitkisel çözüm formülü

Prof. Dr. Ahmet Maranki, daha önce katıldığı bir çok tv programında sivilcelerin genellikle karaciğer fonksiyon bozuklukları gibi nedenlerden dolayı ortaya çıkabildiğini ve bu nedenle sivilce sorunu olan kişilerin sivilcelere kesin çözüm bulabilmek için çoğu zaman karaciğer temizleme kürleri ile işe başlaması gerektiğini vurguladı. Ancak yüzdeki ergenlik sivilceleri ve kadınların adet döneminde ortaya çıkan sivilceler genellikle hormon salgılamasında görülen düzensizlikler ile doğrudan alakalı olduğu için buna özel bitkisel kürler uygulamak gerekebiliyor. Bu arada Ahmet Maranki sivilcelere bitkisel çözüm olacak ama aynı zamanda yüzdeki çiller ve lekelerden kurtulmak için yepyeni bir bakım önerisinde bulundu!

Önemli olan sağlıklı beslenmek ve kanın temizlenmesidir. Kanı temizlemek için kozmik beden temizliği uygulamasını da muhakkak uygulamanızda fayda vardır.

1 çay bardağı çüğ süt içerisine 1 adet salatalığı soyduktan sonra doğrayın ve 2 saat kadar bu karışımı beklettikten sonra süzün. Tülbente sararak salatalıkların özünün süte karışmasını sağlayın.

Elde ettiğimiz bu süt ile yüzümüze pamukla pansuman yapmamız gerekir. Bu işlemden 20-25 dakika sonra ılık su ile yüzünüzü yıkayın. 15 gün kadar bu uygulamaya devam ettiğiniz takdirde yüzünüzdeki çiller ve lekeler kaybolacaktır. Ayrıca gül suyu ile sabah ve akşam yatmadan önce cildinizi temizlemeniz daha etkili olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir