Kemik Erimesi Nasıl Geçer-Ahmet Maranki Kemik Erimesi Kürü

Kemik Erimesi Nasıl Geçer-Ahmet Maranki Kemik Erimesi Kürü

Kemik erimesi, yaşın ilerlemesi ile birlikte insanların kemik yoğunluğunun gözle görülür derecede azalması neticesinde görülen bir iskelet sistemi rahatsızlığıdır. Kemik erimesinin nedenleri arasında kadınların gençlik dönemlerinde yetersiz miktarda kalsiyum minerali alması en önemli etkendir. Ancak kalsiyum eksikliği menopoz dönemi ile birlikte ortaya çıkmakta, ve kemik erimesi neticesinde diş dökülmeleri, kamburluk, bacak eğriliği gibi şikayetler bu dönemde özellikle kadınlarda yaygın görülmektedir. Kemik erimesinin kadınlarda daha fazla görülmesinin en önemli nedeni, hamilelik ve bebeğin doğumu sonrası emzirme döneminde anne vücudunun kalsiyum kaynaklarını bebeğin iskelet sisteminin gelişmesi için kullanmasıdır. Bunun neticesinde anneler kalsiyum bakımından hep eksik bir biçimde yaşarlar. Bu durum da 50 yaş sonrasında ciddi sorunlara neden olur.

Kemik erimesi tedavisi için kalsiyum tabletleri kullanılmaktadır. Ancak bitkisel çözümler ve kemik eğriliğine iyi gelen bitkiler de yok değildir. Profesör Doktor Ahmet Maranki kemik erimesi kürü ile kireçlenme ve eklem ağrılarına karşı oluşturabileceğiniz, bitkisel kürün formülünü paylaştı. Doğanın ve tabiatın bize sunduğu nimetlerden hastalıklarımıza karşı faydalanabiliriz. Kemik erimesi kürü ile, kemik erimesine bitkisel çözüm üretebilirsiniz.

Profesör Doktor Ahmet Maranki aynı zamanda bu kürün kalbi güçlendirdiğini ve kan dolaşımını hızlandırdığını açıkladı. Kalsiyum ihtiyacı yeteri kadar alınması gerekmektedir. Süt ve süt ürünleri grubuna önem vererek, kemik erimesine karşı beslenme tedavisi uygulamanız da fayda vardır.

“Kemik erimesi kürü” kalsiyum ihtiyacı hesaplanarak, yapılmış bir bitkisel formüldür. Trdiyet.com, olarak kemik erimesine karşı uygulayabileceğiniz bitkisel formülü paylaşıyoruz.

Kemik erimesi kürü için gerekli olan malzemeler ; 30 adet limon, 20 adet diş sarımsak, 9 çiğ yumurta kabuğu, 2 çorba kaşığı toz zencefili aktarlardan temin edebilirsiniz. Bir avuç kapan bitkisi başka bir malzemeye gereksinim yoktur. Zencefil ve kapan bitkisini aktarlardan temin edebilirsiniz.

Limonlarımızın hepsini sıkıp cam bir kavanozun içerisine koyduktan sonra sarımsaklarımızı dövüp ilave ediyoruz. Daha sonra zencefili ilave edin. Kapari bitkisini ve çiğ yumurta kabuklarını blendırdan geçirerek karışıma ilave ediniz. Daha sonra cam kavanozda muhafaza edip bu bitkisel formülü 1 hafta dolapta bekletiyoruz. Bu bekleme süresinin ardından her gün sabahları bir fincan bu bitkisel formülden içiyoruz. Sağlıklı günler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir